Filozofia Życia i Polityka
"Używaj swej potęgi by czynić dobro lub przekaż swą potęgę (komuś innemu)"天龍
1 obserwujący
38 notek
7833 odsłony
  252   2

Narodowa Legalizacja Marihuany dla Obronności Polski

Pod rozwagę patriotów, włodarzy i komentatorów.

W związku z sytuacją wojny, licznych ofiar PTSD, koniecznością finansowania zbrojeń, naszą bliskością USA i wrogością zasługujących na sankcje liderów UE - nadszedł czas objęcia winietą i powszechna legalizacja upraw konopi wszystkich odmian. Kochany Panie Premierze Morawiecki, może już czas? Może to szansa na wygraną w wyborach i obronę ojczyzny? 

Nadchodzą nowe czas i wyzwania związane z wojną i zniszczeniem Ukrainy, brakiem solidarności i przenikaniem dominacji Niemieckiej. Tymczasem w zasięgu ręki jest rozwiązanie jakie może wesprzeć Polskę, Polaków. Lata złej propagandy odwróciły przyczynę i skutek i wiele osób myśli, że legalizacja konopi innych niż włókniste doprowadzi do upowszechnienia narkomanii, lenistwa i postaw lewackich. Nie jest to zupełnie prawdą. Przez dziesiątki lat Polska była liderem w produkcji konopi, powiązanie jej z światem przestępczym było związane z względami gospodarczymi. Stara, kłamliwa teoria "Gateway Drug" - narkotyku bramy, jest przeinaczeniem analiz statystycznych - a niestety zakorzeniła się i na polskich uczelniach. (Jest to związane z tym, że a) osoby z problemami szukają ucieczki i sięgają po suszoną konopie, piwo, leki i trafiają na dealerów b)osoby sprzedające nielegalne rzeczy sprzedają różne rzeczy skoro i tak ryzykują a opłaca się sprzedać uzależniający, drogi narkotyk). Podobnie problemy w Holandii związane są z zepchnięciem szarej i czarnej strefy w jedno miejsce. Osoby które sięgną po legalną konopie indyjską lub afrykańską stative nie przejdą na heroinę, nie stracą rodziny, mieszkania, nie trafią na dworzec, nie porzucą pracy. Owszem problem jest dostęp nieletnich do teko typu substancji ale jest to sprawa do rozwiązania.


W Tajlandii z kary śmierci zmieniono politykę na legalizacje, a rząd rozdaje sadzonki, 1 milion sadzonek.

Meksyk, Kanada i USA zalegalizowały, podobnie Urugwaj, Ekwador. 

Odmian są tysiące, wiele wspiera działanie, pomaga chorym, zbolałym, zestresowanym. Podatek i wolność posiadania lub kluby konopne mogą być nasza siłą, dodatkowym źródłem dochodu przy odebraniu go mafii. Reformy dzieją się na świecie, za jakiś czas będzie zapóźno aby konkurować z firmami zagranicznymi. 

https://www.dailyadvent.com/news/c91a3c712903c69ea7a45c32a843a138-Thailand-To-Give-Away-One-Million-Cannabis-Plants-Minister-Announces

https://www.buzz.ie/news/world-news/thailand-giving-away-one-million-26936173


Ponad 10 mld USD w podatkach wpłynęło z tytułu sprzedaży marihuany, czyli konopi mających więcej THC niż 0,2%:

https://www.marijuanamoment.net/states-have-collected-more-than-10-billion-in-adult-use-marijuana-tax-revenue-report-finds/


Naszym priorytetem powinien być rozwój tarczy anty rakietowej, medycyny oraz wsparcie osób w ciężkiej sytuacji, czasy są wzburzone i wymagają pewnej radykalności. Ci co zakazali konopi dziś sami znów na niej zarabiają, sojusznicy. Kwestia ta to znacznie więcej niż odurzenie się kilku muzyków, podczas gdy zagrożenie okazało się mitem.


Proponuje formę znaczków skarbowych jako formę podatku zaliczki od obrotu, oraz ścisłą kontrolę kto hoduje ale bez specjalnych wymogów, za to z realną penalizacją obrotu poza ewidencją. Narodowa Legalizacja Marihuany na rzecz Obronności Polski - winiety.


Multi miliardowy legalny rynek marihuany w Afryce:

https://african.business/2022/03/agribusiness-manufacturing/aiming-high-africas-cannabis-future/

Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale