Filozofia Życia i Polityka
"Używaj swej potęgi by czynić dobro lub przekaż swą potęgę (komuś innemu)"天龍
1 obserwujący
37 notek
7629 odsłon
  192   6

!VETO! O bublu węglowym i niewoli Brukselskiej. NIE POZWALAM!

Głos wolny... ...wolność ubezpieczający.

Nim choć jedną łopatę węgla wstrzymacie w krajach "zimowych" najpierw zatrzymajcie motosport, prywatne samoloty, jachty, super-samochody oraz pokazy lotnicze!!! 

Nim zamarznie choć jeden Polak, niech oni zaprzestaną palić gumę i tysiące ton paliwa na torach F1 oraz innych wyścigów samochodowych. 

VETO! NIE POZWALAM! VETO!

Zabawa i komfort nie może być ponad życiem i cierpieniem!

Czy oni chcą stworzyć dwie klasy ludzi, tych których stać na prąd oraz wyłączonych cywilizacyjnie?!


Polecam:

https://www.salon24.pl/u/glos-wolny/1235338,zielony-lad-fasada-dominacji

https://www.salon24.pl/u/glos-wolny/1228167,o-jatrzycielach-europy-polityce-europejskiej-i-ciaglosci-tradycji-europejskiej


PS: Co z spalarniami śmieci? Czemu to szarzy, mali ludzie mają pierwsi płacić cenę i marznąć dla realizacji ich koncepcji?

A co z dwutlenkiem węgla wypuszczonym do atmosfery w wyniku wojny, która jest wybuchła w konsekwencji zdradzieckiej, podstępnej polityki hegemonii Niemiec (za zgodą Francji) za cenę upasu Rosji? Czy spotkają ich sankcje za łamanie zakazów UE? Odpowiedzialność ekologiczna? A kto zatopił w Bałtyku arsenały chemiczne i konwencjonalne pierwszej wojny światowej?


Post Scriptum Secundo: Zanim w krajach w których brak ogrzewania oznacza śmierć z zimna, niech kraje ciepłe zrezygnują z paliw kopalnych itd. To chyba logiczne, sprawiedliwe, racjonalne.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale