3 obserwujących
65 notek
34k odsłony
3220 odsłon

Żądam przeprosin od społeczności LGBT

Wykop Skomentuj135

Miałem ten tytuł i zarys tekstu w głowie przed zobaczeniem dzisiaj tweetu Pana Biedronia z nagraniem od Jego mamy, w którym żąda ona przeprosin. więc ten tekst wpisze się przypadkowo także w odpowiedzi na ten apel. 


1. Nie wartościuję ludzi ze względu na orientację seksualną

Spotkałem na swojej drodze życiowej mnóstwo osób, zaczynając od szkoły, poprzez rehabilitację czy kończąc na pracę. Nigdy nie interesowała mnie orientacja seksualna tych osób, czy są heteroseksualni, homoseksualni , biseksualni itd. Nigdy to nie było tematem żadnej z rozmów jakie w życiu przeprowadziłem. W dobie mediów społecznościowych, głównie facebooka oczywiście wiem tyle ile dana osoba ujawni,a więc skoro chwali się ślubem czy potomstwem to przypuszczam,że są heteroseksualni choć 100 % pewności nie ma, bo znane są przypadki,że osoby homoseksualne mają żony i dzieci.. Nie wnikam to, ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna, uważam,że to jest indywidualna sprawa człowieka i należy do jego sfery intymnej. Nie uważam za celowe obnoszenie się ze swoją orientacją seksualną. Szczerze - nie mam zielonego pojęcia ile osób, które znam są gejami itd. Zawsze mieliśmy inne tematy . 

2. Co to jest LGBT

Wybuch spór dotyczący określania LGBT. Skrót od  jak sami twierdzą  Lesbijek, Gejów, biseksualistów i transwestytów. Ok. Jednakże Unia Europejska choć tworzą ją Państwa Państwem nie jest. Tak samo uważam,że LGBT jest organizacją , ruchem społecznym mającym określone postulaty czy cele . Są to małżeństwa homoseksualne,adopcja dzieci przez takowe małżeństwa i przemodelowanie modelu społecznego według ideologii gender, edukacja seksualna, czyli seksualizacja dzieci już od najmłodszych lat . Stoją one w sprzeczności z nauczaniem kościoła dlatego kościół jest brutalnie atakowany podczas organizowanych przez nich wydarzeń typu parady równości. 


3. Moje Stanowisko w sprawie ich postulatów

Tak, jestem katolikiem. Wiele osób znanych z telewizji popiera LGBT,a jednocześnie w wywiadach twierdzi,że jest katolikami. Przy okazji ostatnich dni pisali,że jako katolicy nie zgadzają się ze słowami Andrzeja Dudy czy jego środowiska politycznego. Szkoda,że Ci katolicy nie zabierali głosu gdy środowiska LGBT profanowały procesję Bożego Ciała , Mszę Świętą czy wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej. Rozumiem,że to tym katolikom nie przeszkadzało.

Nie chcę być katolikiem zdeklarowanym,ale bezobjawowym. Bycie katolikiem oznacza zobowiązanie,  wyznawanie pewnych wartości, przyjmowanie określonego modelu rodziny jako związku kobiety i mężczyzny, uznanie,że płci się nie wybiera i nie zmienia dowolnie, tylko,,że natura i biologia to kształtuje wobec woli Bożej. 

Postulaty LGBT stoją w sprzeczności z nauką Pana Jezusa, więc nie mogę być jednocześnie katolikiem i chodzić na parady równości gdzie jako chrześcijanin obrażane są dla mnie ważne wartości i symbole. Jeśli ktoś atakuje kościół i mojego Boga nie mogę udawać,że to nie ma miejsca i nie przeciwstawiać się temu.  Stoimy w sporze i mamy przeciwstawne cele. Skoro środowisko LGBT chce zniszczyć , zwalczyć kościół katolicki to niestety muszę zwalczać Państwa postulaty.  Nie zaglądam Państwu do łóżka, nie zmuszam Państwa do wyznawania moich wartości,  co nie oznacza,że nie będę ich bronił, Państwa postulaty uważam za szkodliwe społeczne . 


4. Atakowanie kościoła przez LGBT

Środowiska LGBT profanowały procesję Bożego Ciała , Mszę Świętą czy wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej. Ten Święty dla nas wizerunek wielokrotnie . Tak jak wspomniałem nie muszą być katolikami, co nie daje im prawa do obrażania uczuć religijnych katolików i jawnego atakowania kościoła. Wielu moich znajomych mówi,że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka,że to incydenty. 

Tak- wyobrażam sobie,że nie wszyscy ludzie o tych orientacjach seksualnych popierają te działania , wielu z nich być może nie bierze udziału w tych paradach i się z nimi nie utożsamia itd. Dlatego mówię,że LGBT nie reprezentuje wszystkich,że to pewna organizacja i do niej się odnoszę. 

Niestety z przykrością stwierdzam,że wzbudzenie wielu wzbudza słowa Żalka czy Czarnka, a analogicznej reakcji i żądań przeprosin nie ma w przypadku profanowania symboli religijnych. Organizatorzy tych wydarzeń absolutnie się od tego nie odcinają, nie było ich reakcji podczas wydarzenia. Jestem przekonany,że to wszystko działo się za ich zgodą i wiedzą. Te działania nie są przypadkowe i oczywiście wynikają z tego,że kościół postrzegany jest jako główna przeszkoda w planie przeprowadzenia rewolucji społecznej w Polsce. 

5. Każdy podlega krytyce

Mamy trzy główne kagańce : Rasizm, antysemityzm, homofobia.  Nie można napisać , powiedzieć nic krytycznego o czarnoskórych , Żydach czy właśnie społeczności LGBT bo od razu wyzwą Cię od rasisty, antysemity czy homofoba.  Otóż na mnie to nie działa, nie ulegam chorej poprawności politycznej. Te słowa wytrychy nie są poparte konkretami - argumentami, wystarczy,że to się napisze i koniec. Zapewne i pod tym tekstem pojawi się ten ściek wyzywający mnie od homofobów. Każdy podlega krytyce


6. Środowisko LGBT powinno przeprosić

Środowisko LGBT bardzo dużo mówi o szacunku, tolerancji dla nich. Sami jednocześnie nie szanują katolików obrażając ważne dla nas symbole. Skoro Oni nie szanują mnie to niech nie oczekują ode mnie szacunku.  Jeśli nie będzie z ich strony przeprosin to nie mamy o czym rozmawiać.    
Wykop Skomentuj135
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo