zx
8 obserwujących
332 notki
87k odsłon
165 odsłon

Szkoda że nie ma precedensu

Wykop Skomentuj1

Właśnie w radiu podano informację o ukaraniu jakiegoś biedaka za spalanie płyt meblowych i paneli podłogowych we własnym piecu w celu zapewnienia sobie odrobiny ciepła.

Opresyjne postępowe i nowoczesne państwo ustami sędzi prowadzącej rozprawę ukarało i uzasadniło wyrok tym, że nie ma zgody na sposoby wytwarzania ciepła do ogrzania paliwami szkodzącymi innym - powodującym u tychże zagrożenie zdrowia.

Należałoby się posłużyć tym wyrokiem w celu zamknięcia WSZYSTKICH obecnie stosowanych w tenkraju instalacji grzewczych, bo WSZYSTKIE trują.

Nie jestem zwolennikiem spalania płyt w piecu. Z powodów praktycznych.

Spalanie kawałków opon czy płyt meblowych degraduje piec w tempie błyskawicznym.
Tak, może ten biedak zwrócić się do MOPS o pomoc. Otrzyma może parę worków najbardziej podłego węgla nie nadającego się do spalania ze względu na niezmiernie kłopotliwe spalanie. Ten "węgiel" składa się głównie z miału węglowego z przewagą miały kamiennego. Informację powziąłem od sąsiada, człowieka ubogiego, który korzystał z tego rodzaju pomocy MOPS.

Jak zwykle opresyjne państwo ze światłymi hasłami na sztandarach, kiedy tylko nadarza się okazja, leje bejzbolem w tyłek biedaka.

Bogatym to samo państwo dopłaca do systemów OZE , aut elektrycznych itp.

Takie państwo opiekuńcze  :)))

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale