zx
9 obserwujących
364 notki
94k odsłony
  273   3

Nowy wspaniały?

Świat.

Tak, chodzi o nowy wspaniały świat.

W tym świecie zachęca się pasażerów do korzystania z usług linii lotniczych podwyższając ceny biletów.
W tym świecie zachęca się klientów do skorzystania z usług hotelarskich podnosząc ceny.
W tym świecie nazywa się breję w kolorze żółtym jajkami wegańskimi.
W tym świecie każdy chcący pojechać za granicę - nawet tu w UE - MUSI poddać się testom kiedy wyjeżdża i kiedy wraca.
Jednocześnie nachodźców w ogóle się nie testuje, nie nadzoruje.
W tym świecie wali się pałą ekologii mieszkających w centrum Europy za pływającą po Pacyfiku "wyspę" plastiku.

Jednocześnie w tym świecie działaniami ekologicznymi nazywa się produkowanie akumulatorów , w których są trucizny zagrażające mniej więcej tak jak mała bomba C. Pojazd elektryczny (który nazywany jest ekologicznym, choć jego tzw "ślad węglowy jest większy od zwykłego starego benzyniaka) po stłuczce , w której uszkodzeniu , nawet lekkiemu uległy akumulatory, idzie do kasacji.

To jest ekologia?

Zakazuje się stosowanie żarówek zrobionych ze szkła, kawałka metalu, nazywając je szkodzącymi środowisku, wprowadzając zamiast nich coś nazywane żarówkami a zawierające trucizny.

Ekologicznymi nazywane są wiatraki wyprodukowane w sposób uniemożliwiający późniejszą ich utylizację, są więc po resursie zakopywane w ziemi. Podobnie jest z panelami foto.

To jest ekologia?

Wiele artykułów sprzedaje się opakowane w sposób wykluczający nazywanie tego opakowaniem ekologicznym: maleńka tubka wielkości 5 cm opakowana w kartonik i w blister o wielkości 15x10cm.

Okrada się ludzi pod hasłami obrony klimatu wprowadzając idiotyzmy w rodzaju opłat za emisję CO2 w krajach gdzie tą emisję zredukowano wielokrotnie dziesiątki lat temu. A w krajach sąsiadujących przymyka się oko na emisję pochodzącą z środków transportu drogowego.

To jest ekologia?


A do tego ogłupia się ludzi zagrożeniem covidozą wmawiając im, że muszą się szczepić. Nawet ci, którzy przeszli tą chorobę i mają wytworzoną odporność.
Zamyka sie usta, blokuje się w serwisach internetowych publikacje niezgodne z linią lewacką, nazywając to ochroną, kiedy jest to nic innego jak zwykły faszyzm.

To jest ten nowy wspaniały świat?


I nie ma gdzie z tego uciec.Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale