Gołębiewski DC
To wszystko jest do ... i do tego urokliwie zabawne...
5 obserwujących
40 notek
66k odsłon
  469   0

W Izraelu preparat Pfizera działa? Na co? Prawdopodobnie na kiesę producenta.

Pojawia się coraz więcej wątpliwości na skuteczność preparatu BionTech i Pfizer. Wskazują na to dane z Izraela, gdzie zaszczepiono już ok. 1/3 mieszkańców tego państwa. Od rozpoczęcia masowej akcji wstrzykiwania Żydom mieszanki dla niepoznaki zwanej szczepionką odnotowano wzrost zachorowań na Covid (dane z wykresu). Można na temat tej tendencji wyciągać różne wnioski. Mnie nasuwają się takie:

1) Preparat nie chroni przed chorobą, bo wzrost przypadków nadal rozwija się "naturalnie" z tendencją zwyżkową. 

2) Preparat powoduje wzrost zachorowalności z powodu jego oddziaływania na system  odporności organizmu zaszczepieńców.

Rząd Izraela zaczął szczepić swoich obywateli od połowy grudnia 2020 r. Obecnie ogłosił przedłużenie restrykcji covidowych do lutego, a wręcz zapowiada ich zaostrzenie. Tymczasem Pfizer oznajmił o czasowym ograniczeniu dostaw swojego preparatu. Istnieją również wątpliwości ze strony Komitetu Helsińskiego zajmującego się prawami człowieka, który ma ogłosić, że Pfizer prowadzi w Izraelu nieautoryzowane eksperymenty na ludziach. Wynika to z treści umowy jaką zawarły obie strony. Z tej umowy wiadomo, że Izrael będzie przekazywał producentowi dane na temat zaszczepionych i efektów działania tego preparatu chemicznego. Niezłe stado wybrano dla przeprowadzenia takiego masowego eksperymentu.

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/295134

https://www.rp.pl/Covid-19/210119313-Izrael-Watpliwosci-co-do-skutecznosci-pierwszej-dawki-szczepionki-przeciw-COVID.html

https://koronawirusunas.pl/swiat/izrael

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale