Blog
Ostatni Bastion Obrony Rozumu
Freebooter
Freebooter herbu Nieczuja
2 obserwujących 417 notek 90558 odsłon
Freebooter, 21 listopada 2016 r.

Generał FLYNN wmawia Trumpowi że ISLAM to nie religia tylko rak

Generał FLYNN wmawia Trumpowi że ISLAM to nie religia tylko rak

 

Donald Trump mianował generała Flynn swoim doradcą d/s bezpieczeństwa narodowego. Generał Michael Flynn twierdzi że islam jest rakiem i upiera się, że jest polityczną ideologią zamaskowaną jako religia. A więc generał robi uogólnienie o 1/5 ludzi żyjących na Ziemi, wyznających islam.


Generał Flynn na YouTube, mówi że islam jest rakiem, polityczną ideologią zakamuflowaną w religii --

RWW News: Michael Flynn: Islam Is A 'Cancer,' 'Political Ideology' That 'Hides Behind' Religion
http://bit.ly/2gbNnzw

ACT! for America Dallas - Lt. Gen. (Ret) Michael Flynn
http://bit.ly/2fhNASW


Generał uzasadnia to tym że chrześcijanie nie zabijają w imieniu Chrystusa. Jednak zabijają. Prezydent "Dubya" [Bush] mówił że Bóg zrobił go prezydentem i powiedział prezydentowi Francji, że poszedł na wojnę w Iraku bo tamci ludzie to jak w biblii Gog i Magog, a więc barbarzyńskie hordy zagrażające chrześcijaństwu.

Poglądy militarne amerykańskich ewangelików (protestantów) są dobrze udokumentowane przez socjologów, oni myślą że są chrześcijańskimi rycerzami którzy niszczą muzułmańskie zastępy, tak jak to zrobił prezydent "Dubya" Bush.

Generał Flynn tak jak niektórzy w Waszyngtonie gada od rzeczy, nawet nie myśli że jest w tylnej kieszeni tureckiego prezydenta Erdogana, który popiera Bractwo Muzułmańskie. Jak tak chce niech mu będzie, ale to dziwne że popiera islamską partię Erdogana i jednocześnie mówi że mahometanie to rak a nie religia.

Oczywiście że islam jest religią. Z tym że to zależy jak się określa religię i kto robi definicję. Można na przykład powiedzieć że religia jest systemem symboli, które są potrzebne do wprowadzenia mocnego i stałego zachowania wśród ludzi poprzez formułowanie koncepcji ogólnego porządku, tak aby zachowanie i motywacje wydawały się rzeczywiste w unikalny sposób. A islam pasuje do takiego określenia.

Prawo USA w praktyce określa różne grupy jako "Kościół", a zajmuje się tym Urząd Skarbowy (IRS) bo oni muszą ustalić odstępstwa podatkowe.

A więc islam pasuje jako religia w kryteriach IRS bo Koran mówi że Mahomet jest prorokiem, mahometanie modlą się 5 razy dziennie, mają swój religijny zarząd, formalne doktryny, wyjątkową religijną historię, przeszkolone duchowieństwo, własną literaturę jak Koran i hadit, mają meczety i szkoły dla młodzieży.

Nie tylko według Urzędu Skarbowego islam jest religią, to jest religia według amerykańskiego prawa. Sądy w USA uznały za religię na przykład mieszankę religii Yoruba (naród w Nigerii) i katolicyzmu, to jest religia znana na Karaibach i nazywa się Santeria. W USA wolno im nawet poświęcać (zabijać) zwierzęta wbrew prawom miejskim które zostały obalone w ich przypadku.

To co mówi generał Flynn o muzułmanach jest po prostu zagrywką żeby wmówić że islam to ruch polityczny a nie religia.

To co mówi Flyn jest fałszem. Chrześcijanie mordowali tysiące innych gdy tylko opanowali Rzym.

Muzułmańska ekstrema jest małym skrzydłem i nie reprezentuje całego islamu.

Jednak Trump powołuje do swej administracji różnych głupoli, różnych nawiedzonych ewangelików (protestantów) którzy rozwijają swoje lunatyczne teorie.

Wiadomo że sam Trump właściwie nie ma religii, tak na poważnie. Jego rodzina bawiła się raczej w jakiś "okultyzm".

Opublikowano: 21.11.2016 00:55.
Autor: Freebooter
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Blogging on the world's news and current affairs ( • ) Sprawy które mnie obchodzą to kultura i sztuka, prawa obywatelskie i akcje społeczne, klęski żywiołowe i pomoc humanitarna, polityka

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @KAROL123 ; godz. 14:51, "odjazd w kulturalnej atmosferze", LOL Kultura od łacińskiego...
  • @ Głosujcie na O.B.O.R.A. Ostatni Bastion Obrony Rozumu Artystycznie
  • @KAROL123 Słuchajcie się Laskowika. Będzie dobrze.

Tematy w dziale