10 obserwujących
199 notek
165k odsłon
253 odsłony

Troszczymy się o tak wiele, a tak niewiele jest potrzebne...

Wykop Skomentuj23

Polskę czeka rewolucja. Nie polityczna, nie dotycząca spraw przyziemnych, lecz mimo to zupełnie przeobrażająca doczesność. Zbliża się bowiem czas ostateczny, gdy naród nasz świadczyć będzie o chwale Boga przed całym światem.

To się wydaje tak nieprawdopodobne, że nawet wśród mieniących się wierzącymi panuje sceptycyzm. Dla niewierzących takie przepowiednie to kompletne bzdury. Troszczymy się o tak wiele, że najważniejsze spychamy na margines świadomości.

Zostały dni, tygodnie czy lata? Jak ma się to rozegrać, jeśli dziś tylko jeden na stu Polaków ma prawdziwą wiarę? Cóż, nie spodziewam się gromów z nieba. Przez jednego człowieka Duch nawiedzi wszystkich pozostałych. Czasu jest mało.

Nikt nie jest gotowy, a niewielu ostrzeżonych. Trzeba uświadamiać rodakom, że jest coś ważniejszego niż to wszystko, czemu poświęcają uwagę. Tych z prawa, lewa i spomiędzy – trzeba ostrzec każdego, bo nie są gotowi. Nie rozumieją, jaki to poziom; nie mają pojęcia o skali.

Bóg trzyma wszechświat cały w swej dłoni. Na Jego podobieństwo i my połóżmy na własnych nasze troski. Takie są błahe w odniesieniu do tego, co najważniejsze, lecz niezbędne w realizacji planu. Ta rewolucja nie przyniesie zniszczenia, lecz poukłada ludziom myśli w głowach.

Kto nabył dużo wiedzy, ten jej nie straci wracając do Boga – zrozumie jeszcze więcej. Kto trwał przy fundamentach wiary, ten budując od podstaw wespnie się do nieba. Będą nas miliony, a otoczą miliardy. Tak niewiele potrzeba, aby od iskry zajęła się ogniem cała ziemia.

Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo