23 obserwujących
693 notki
919k odsłon
315 odsłon

Amerykanie nie czekali długo po wyborach z zaatakowaniem Polski. Raport „Just Act – Polska

Kolaż: Romuald Kałwa
Kolaż: Romuald Kałwa
Wykop Skomentuj4

To państwo od samego początku było skazane na pożarcie. Jeżeli ktoś się łudzi, że było inaczej, to są głupoty... (...) Nikt nie przeszkadzał w zbrojeniach ZSRR, ale po wojnie 1920 roku, Polskę należało rozbroić, czyli wydrenować z pieniędzy. Inaczej każdy by się zastanowił, zanim by tu wkroczył. I to jest zasługa naszych sojuszników – francuzów. Można się jednak łudzić, że było inaczej... (...). Musimy zmienić sposób myślenia”.


Komentarz:

To samo proszę państwa, dzieje się po stu latach, w roku 2020...

Polska jest wyrzutem sumienia dla świata. Bo choć mogliśmy, to w latach 1939-1945 i 1945- 1989 - zachowaliśmy się lepiej niż inni. Tak, jesteśmy od „nich” lepsi.

Ktoś na Salonie24 pisał, że zdeklarowani przeciwnicy 447 to swego rodzaju frajerzy, prawie, że sekta, i nie wiedzą, że jak coś nie jest tematem oficjalnej dyplomacji, to nie jest tematem polityki. Zabawne, bo ta polityka sama do Polski przychodzi, co z tego, ze niechciana.

Polska zajmuje intratne miejsce geopolityczne. Ktoś znowu chce nam je odebrać. 

Tylko, że polskie władze, wbrew temu co się twierdzi, spotykały się z wrogą stroną w sprawie negocjacji 447 – co wyraźnie pisze w raporcie Departamentu Stanu USA odnoście wolności religijnej. Nie zmienia to tego, że dobra zmiana potrzebuje poparcia społecznego w tej sprawie i dopóki rządzi, może swojego sojusznika po prostu robić w konia, jak Gierek ZSRR i Breżniewa.

„Ambasador Stanów Zjednoczonych, przedstawiciele ambasady i odwiedzający Polskę amerykańscy urzędnicy państwowi rozmawiali z przedstawicielami rządu o POLSKA 2 Raport na temat wolności religijnej na świecie w 2019r. Departament Stanu USA • Biuro Demokracji, Praw Człowieka i Pracy stanie postępowań dotyczących zwrotu mienia oraz o zwalczaniu antysemityzmu”.

Źródło: RAPORT O PRZESTRZEGANIU WOLNOŚCI RELIGIJNEJ NA ŚWIECIE w 2019r. - POLSKA https://pl.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/23/irfr_pl.pdf

Raport na temat wolności religijnej na świecie w 2019r. Departament Stanu USA • Biuro Demokracji, Praw Człowieka i Pracy


                                                                        Podsumowując 

Jesteśmy chłopcem do bicia i popychadłem świata. Dlaczego? Bo sami na to pozwalamy.

Czy naprawdę jesteśmy tacy głupi? Czy naprawdę jesteśmy frajerami, samcami beta, gamma albo nawet omega, dumnymi z wychowywania cudzych dzieci? Okradanymi incelami, dumnymi z pracy za granicą za niskie stawki i czekającymi, że niczym psa pogłaszcze nas swoją opinią „zachodni pan”?

Czy naprawdę musimy dostarczać światu dowodów, że angielskie „slave” – niewolnik – pochodzi od Słowianina? Czy naprawdę Polacy są takimi pierdołami, którym wszyscy mogą srać na głowę?

Srają na nas Niemcy, którzy poniżają nas w swojej kulturze i dzielą się swoimi zbrodniami. Srają na nas „sojusznicy” – USA, Izrael, Brytyjczycy, i rzekomi sojusznicy jak banderowcy z Ukrainy, Srają na nas również wrogowie – Rosja, Niemcy. Czy ten tekst czytają jacyś mężczyźni? Czy będziecie tak patrzeć, jak nas poniżają? Czy nadal nie chcecie się zjednoczyć?

A przy okazji. Ile milionów rząd przeznaczył dotąd na ratowanie grobów naszych kresowych przodków na Ukrainie?

„W grudniu 2017 r. parlament RP przeznaczył 100 mln zł (28,7 mln USD) na renowację, konserwację i utrzymanie cmentarza żydowskiego w Warszawie”.

Nie mam więcej pytań.


Romuald Kałwa

Tekst do dowolnego wykorzystywania w Internecie pod warunkiem wskazania Autora.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale