23 obserwujących
693 notki
919k odsłon
502 odsłony

Dobra wiadomość: Polska jest najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej

Kolaż: Romuald Kałwa
Kolaż: Romuald Kałwa
Wykop Skomentuj

Tekst do dowolnego kopiowania w Internecie pod warunkiem wskazania autora.

*************************************************************************

PREMIUM:

                                  Aktywność działaczy -homo to sposób na psucie ludzi

Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.

Z tymi homoseksualistami to jednak jest coś nie tak i nie chodzi tylko o ich orientację seksualną. No bo skoro wolą facetów, dlaczego przebierają się w damskie ciuszki? Dlaczego jedna z pań podczas ślubów lesbijskich prawie zawsze ubrana jest po męsku? Aktorka Cynthia Nixon z serialu „Sex w wielkim mieście” związała się z aktywistką LGBT, która wygląda jak facet, a córka aktorki zmieniła płeć. Może aktorce i jej rozwalonej rodzinie oraz wielu osobom ze środowisk LGBT potrzebna jest terapia?

To nie prawda, że homoseksualiści (mam na myśli zarówno mężczyzn, jak i kobiety), są szczęśliwi ze swoją orientacją. Większość z nich nienawidzi siebie za to, a ich samoakceptacja jest często wynikiem prania mózgów współczesnej psychologii i psychiatrii oraz kochającego inaczej otoczenia.

Jestem tolerancyjny i naprawdę nie obchodzi mnie co robią inni ludzie w swoim wolnym czasie. Żądania, aby skazywać sodomitów (jak mówią o pederastach Amerykanie) na kary więzienia, czy bicia rózgami, świadczy o jakiś lękach tych ludzi i obecnie są niepoważne. Nie uczmy innych, jak mają żyć, jeśli nam nie szkodzą.

Nie szkodzą? Jeśli wałęsając się po szkołach, sieją homopropagandę, edukują seksualnie, to szkodzą i to bardzo. Korwin-Mikke postuluje mordowanie edukatorów seksualnych (bez względu na orientację). Nie byłbym tak radykalny, ale akcje środowisk lewicowych i LGBT wobec dzieci i młodzieży idą zdecydowanie za daleko.

Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.

Homoseksualiści mają prawo do szacunku, ale nie ze względu na orientację seksualną. W ogóle, nikt nie zasługuje na szacunek ze względu na swoje upodobanie, choćby był najbardziej heteroseksualnym człowiekiem na świecie. Czy mają jednak prawo do zarażania innych swoją przypadłością? Działacze gejowscy, ale również seksualni, edukując kilkulatków o masturbacji, zachowują się jak zwykli pedofile.

Potrzeba akceptacji „wesołych inaczej” środowisk nie może przeradzać się w agresję wymierzoną w społeczeństwo. To zresztą (podobnie jak natrętny sprzedawca), odnosi skutek odwrotny od zamierzonego. Ale przecież jest tam sporo bardzo inteligentnych ludzi. W chwilach wyciszenia swoich emocji, muszą zdawać sobie z tego sprawę.

Na zdjęciach poniżej, nieszczęśliwe, zapewne skrzywdzone przez mężczyzn, kobiety. Na górze, omawiana aktorka:

image

image

image

image


image

image


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo