36 obserwujących
844 notki
1166k odsłon
  923   0

Aleksander Dugin zdradza rosyjskie plany dla świata

Zrzut ekranu. R. Kałwa
Zrzut ekranu. R. Kałwa

Il Tempo: Mówiąc o słowach, które określają działania, na Zachodzie, a więc także we Włoszech, toczy się dyskusja o zakazie używania słowa wojna w Rosji. Wykraczając poza propagandę/kontrowersje talk-show, co oznacza ten wybór leksykalny?

Aleksander Dugin: „Putin pokazuje w ten sposób, że to nie jest wojna między Rosją a Ukrainą, to coś w rodzaju operacji antyterrorystycznej, w duchu tego, co Stany Zjednoczone i NATO przeprowadziły na Bliskim Wschodzie czy w Afganistanie. To nie jest wojna z krajem, a tym bardziej z jego mieszkańcami, którzy historycznie są z nami, ale z prozachodnimi przywódcami politycznymi i neonazistowskimi grupami terrorystycznymi”.

Komentarz: Rosjanie mordują, kradną, niszczą, bombardują, kłamią, znieważają, oczywiście w imię wyższych wartości. Zachód jest zły sam w sobie, tylko jak to się dzieje, że Rosja nikomu nie imponuje nie licząc paru imbecyli, durni, bałwanów i pustych kapuścianych łbów, którzy oprócz normalnych, zrównoważonych Czytelników, także będą czytać ten tekst? Putin to dowód na pochodzenie człowieka od świni. Wielobiegunowy świat, to prymitywne pragnienie władzy i dominacji, aby inni pracowali na ruskich leni i nieuków. Prestiż Rosji, to prestiż bandyty z karabinem maszynowym. A jeśli jakiś Ukrainiec jest sympatykiem Zachodu, to według tego dewianta Dugina ma umrzeć...

Il Tempo: Wojna toczona z użyciem broni stawia agresora w pozycji co najmniej otwartej na krytykę. Jeśli Ukraina jest polem bitwy między obiema stronami („Wielki Reset” i „Wielkie Przebudzenie”), tą, do której należy Rosja, a więc „Wielkim Przebudzeniem”, czy może doznać „uszkodzenia wizerunku”?

Aleksander Dugin: „Tak, dalsza demonizacja Rosji, fala rusofobii i media dyskredytujące Putina i Rosję to cena, jaką musimy zapłacić za wielobiegunowy świat. Zwłaszcza, gdy prasa światowa pozostaje jednobiegunowa. Gdyby globaliści słuchali swoich przeciwników, nie byłoby wojny. Dla Zachodu każda rozmowa jest monologiem. „Inny” dla niego nie istnieje. I nie ma innego sposobu, by Rosja upierała się, że w tym konflikcie jest „Inny”. Próbowaliśmy już wszystkiego. Bezskutecznie”.

Il Tempo: Mówisz po włosku i masz wiele relacji z naszym krajem. Jak myślisz, jaki los spotka Włochy?

Aleksander Dugin: „Włochy są prawdopodobnie najbliższym nam Rosjanom krajem spośród państw Europy Zachodniej. Kochamy to mimo wszystko. Ale Włochy nie są suwerenne i są częścią Zachodu, są kontrolowane przez UE i USA. I dlatego każdy głos Włocha czy jego wsparcie lub zrozumienie Rosji jest tak cenny w tak trudnym dla nas czasie. Walczymy o wielobiegunowy świat, w którym Europa i jej kraje mogą odzyskać suwerenność i niezależność. Rosja rozpoczęła dziś rewolucję geopolityczną. I prędzej czy później pozostałe narody zaangażują się, zrozumieją jego znaczenie i docenią jego przesłanie. I wydaje mi się, że Włosi zrobią to jako pierwsi ”.

Komentarz: To jednak czas jest dla was trudny Duginie? Walczycie o biegunowy świat, martwiąc się o Afrykę? No nie, bądźmy poważni. Przecież wiecie, że jesteście za słabi. A może jesteście wysuniętym przyczółkiem chińskim? Powiedz mi głupcze, jak chcesz, zmusić mieszkańców Ukrainy do podporządkowania, gdy ci poznali niedoskonały przecież, ale zawsze lepszy od Rosji Zachód? Niszcząc ich kraj, mając nadzieję na akceptację, jesteś piewco morderców w jakimś barbarzyńskim śnie. Chcesz decydować o losach Europy? Co oferujesz oprócz prymitywnej przemocy i chamstwa? Twoim celem jest rządzenie, cel charakteryzujący wielu przygłupów. Ale rządzenie to za mało – chcesz żyć leniu z cudzej pracy. Rosja to jednak stan umysłu.


Źródło artykułu: https://www.iltempo.it/esteri/2022/03/31/news/aleksandr-dugin-nuovo-ordine-mondiale-merito-vladimir-putin-russia-ucraina-guerra-necessaria-nazisti-31037613/


Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale