Blog
Superklaster
Romuald Kałwa
Romuald Kałwa superklaster.pl
6 obserwujących 193 notki 116737 odsłon
Romuald Kałwa, 5 maja 2017 r.

Chemtrails, czyli o smugach na niebie

279 2 0 A A A
Fot. Romuald Kałwa
Fot. Romuald Kałwa

Zostawmy tych oszołomów z tytułami naukowymi (wielu naukowców można kupić - jeśli będą nieprzekupni, nie dostaną grantów na realizację badań - czytaj: nie będą mieli na chleb)  i lepiej zajmijmy się poważnymi ludźmi, którzy wiedzą co mówią:

John Holdren - Asystent Barracka Obamy d.s. Nauki i Technologii i Dyrektor Biura Białego Domu ds. Polityki w.s. Nauki i Technologii i radykalny „ekolog”, domagający się redukcji ludzkiej populacji z obawy przed przeludnieniem, zachęcający do obniżenia płodności (twierdził, że USA będą w 2040 roku miały 280 mln mieszkańców – tymczasem już mają 330 mln i jakoś USA dają radę), autor publikacji książkowych i artykułów o zmianach klimatu, dopomina się schładzania naszej planety poprzez umieszczanie w atmosferze cząstek aluminium, baru, magnesu i nano-włókien, aby te odbijały promienie słoneczne od ziemi.

Aluminium powoduje raka, autyzm u dzieci, chorobę Parkinsona u osób starszych – generalnie jest to pierwiastek niezdrowy, który uszkadza mózg. Pisał o tym portal Wirtualna Polska przedrukowując informacje z „Rzeczypospolitej” http://wiadomosci.wp.pl/kontakt-z-aluminium-powoduje-grozne-choroby-i-us...

„Fakt” kpi nieco z tematu, nazywając go rewelacjami partii zielonych: „CIA rozpyla coś nad Europą! Ludzie chorują na alzheimera i Parkinsona” opublikowany 1 maja 2014, ale jednocześnie w swojej publikacji dodaje:

„(...) odkąd amerykański polityk, doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych John Holdren oficjalnie potwierdził, że zjawisko chemtrails istnieje, zaczęto inaczej podchodzić do sprawy. W czasie oficjalnego wystąpienia Holdren przyznał, że ludzie i zwierzęta są regularnie „podtruwani” i ujawnił, iż w ramach tzw. geoinżynierii prowadzone są opryski w celu walki z globalnym ociepleniem.

Ostatnio wybuchła też afera, bo zasugerowano, że za wszystkim stoją CIA i Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA). Taką  sugestię rzuciła Penilla Hagberg ze szwedzkiej Partii Zielonych. Obwieściła, że ma dowody na to, iż smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie dla ludzi i zwierząt”.

Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem: http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/cia-rozpyla-cos-nad-europa-ludzie-ch...

Na koniec, materiał filmowy z 2012 r. i klimatolog Pat Michaels, który dla FOX News komentuje pomysły Holdrena:

https://www.youtube.com/watch?v=DB6MA-41rVo

Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że smugi to spalone paliwo, ale jak ktoś kilkadziesiąt lat obserwuje niebo, to wie, że w latach 80-tych smugi za samolotami odrzutowymi szybko znikały. Na koniec, dla niedowiarków, moment, w który tajemnicze smugi nagle pojawiają się za samolotem:

https://www.youtube.com/watch?v=oaA9teLtyV0&t=331s

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Superklaster http://superklaster.pl

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Świat nie oznacza Polska No chyba, że poświęcimy 10 mln. naszych obywateli w walce o wolną...
  • @wakizashi To prawda, we Wrocławiu to widać szczególnie, takie bezmyślne napuszenie...
  • Niektórzy mają argumenty, a głupki potrafią tyko obrażać być głupkiem to nie grzech,...

Tematy w dziale Technologie