22 obserwujących
653 notki
880k odsłon
518 odsłon

Co łączy Palestyńczyków (prawdziwych Żydów) i Polaków? Smutny los i zakłamywanie historii

Wykop Skomentuj3

                                                                 Narody są jak zupa

Polacy składają się z Ariów, Celtów i Staroeuropejczyków, mieszkających tu chyba jeszcze przed zlodowaceniem (12 000 – 10 000 p.n.e. – masowe topienie lodów przetrwało do naszych czasów w legendach, jako „potop”). Tymczasem Kościół Katolicki wmawia nam, że utworzył państwo polskie, lub że wizyta św. Wojciecha w Gdańsku, dała początek temu miastu, które powstało przecież wiele wieków wcześniej, a daty powstania parafii, dały początek polskim wsiom (czyli co, w pustym polu powstały te parafie?). Należy rozróżnić kościół polski, od watykańskiego. Szkoda, że tak niewiele się mówi, jak to „Kościół watykański” wysyłał na Polaków krucjaty krzyżowe. Ostatnia znana krucjatowa bitwa była w 1410 roku. Czytelnik chyba wie, o czym piszę. Dlaczego narody są jak zupa? Bo mając te same składniki, wystarczy zmienić ich proporcje, aby zmienić smak.

Tak Kochani Polacy! Mieszkamy tu od 10 000 lat, tymczasem niemieccy, watykańscy, francuscy, angielscy, ale także greccy „historycy” twierdzą, co za nimi powtarzają naiwni polskojęzyczni z niskim poczuciem własnej wartości w temacie swojego pochodzenia, że pojawiliśmy się tu z znikąd w V w n.e. Tak jakby w 966 r. przyszedł do Polski kościół i założył nam państwo. Bzdura, jak filmy radzieckie i propaganda PRL mówiące o miłości sowietów i Stalina do Polski.

Wróćmy do „dziejów”. Czy o „wazie z Bronocic” (3635–3370 p.n.e.), na której widzimy najstarszy wizerunek wozu konnego na świecie, uczy się w polskiej szkole? Może się uczy, a może nie, nie wiem – kiedyś się nie uczyło. Niech pod tym tekstem wypowiedzą się nauczyciele historii. Czy w „okupowanych przez propagandę”, zaniżającą dumę narodową polskich szkołach, uczy się, że epoka brązu na naszych ziemiach zaczęła się najwcześniej na świecie, prawdopodobnie niezależnie od Mezopotamii? Uczy się o Germanii, a coś takiego jak germański gen nie istnieje. Istnieje, owszem, aryjski – R1a, który noszą Słowiańscy mężczyźni. Czy uczy się, że w największej bitwie na należącym dziś do Niemiec Pomorzu, w której uczestniczyło nawet kilkadziesiąt tysięcy wojów (prawdopodobnie przeszacowana liczba) – tzw.„Pomorska Troja” (1200 lat p.n.e.), jej uczestnicy posiadali tą samą haplogrupę (DNA), co ponad 50 proc. żyjących dziś polskich mężczyzn? Albo „kujawskie piramidy” – grobowce trochę starsze od egipskich piramid, może nie tak widowiskowe, ale jednak, są i wzbudzają zaciekawienie. Takich budowli w Polsce, ale też na Ukrainie jest wiele.

image

Na pomarańczowo zaznaczono jedne z najstarszych obszarów, gdzie powstała epoka brązu / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_2000_BCE.png 


Pamiętajmy, że to Anglicy rozpowiadają na świecie, m.in. w Indiach, że Słowianie to najniższa, najbrudniejsza kasta, o czym zdaje nam relacje na YouTube s. Michael Pawlik (dominikanka). To oni wymyślili pojęcie – angielski termin niewolnik – slave, który ma pochodzić od Słowianina – Slav.

Na litość... Słowianie zastanawiają się, skąd pochodzi nasza nazwa. Skoro "Niemcy", pochodzą od określenia "niemy" (brak możliwości porozumienia), to oczywiste jest, że wyraz Słowianin, pochodzi od „wspólnego słowa” – wspólnych słów, które używamy.

Elity narodów zachodniej Europy mające dostęp do rzymskich i watykańskich archiwów wiedzą, jaka jest prawda. A Słowianie, jak naiwniacy, przejmują cudzą wizję historii, aplikują zdegenerowane systemy polityczne (komunizm) oraz wyrzynają się pomiędzy sobą.

                                                                         Mojżesz

Podobno był fajnym człowiekiem, ciekawym „gościem”. Niestety, wielu dziś sugeruje, że na górze Synaj, gdzie miał spotkać samego Boga (na której otrzymał X Przykazań), prawdziwy Mojżesz został zamordowany, a jego postać przejął jego teść (prawdopodobnie był w jego wieku). Na fakt ten wskazuje, że pojawiał się przed narodem wybranym z zasłoniętą twarzą. Stąd to ludobójstwo w ziemi Kanaan itd., i brak opisu Boga, który to ludobójstwo nakazywał. Ten „bóg” (raczej szatan) zjawiał się w głowie przemienionego Mojżesza (tak, zupełnie innego człowieka). „Przemieniony Mojżesz” nie przemawiał przed prostymi pasterzami, jak też, tak, tak, proszę to zapamiętać, pokazywał się w welonie – pamiętajmy o tym – zasłaniającym twarz.

                                                                  Na zakończenie

Ktoś nam odebrał historię, którą musimy powoli sami sobie przywracać. Wraz z nią wróci duma i chwała. Wiem, brzmi to szumnie, ale poniżany od 250 lat naród Polski, nie ma innego wyjścia: albo powstanie z kolan, albo... Znikniemy w mrokach historii. Tak, historii, nie dziejów. Na zawsze.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura