20 obserwujących
555 notek
710k odsłon
455 odsłon

Zwolennicy aborcji to naziści i komuniści = barbarzyńcy

Na fot. Anna Tatarska - zrzut ekranu: R. Kałwa
Na fot. Anna Tatarska - zrzut ekranu: R. Kałwa
Wykop Skomentuj8

Kto promuje zabijanie polskich dzieci? Polskojęzyczny portal Onet, należący do koncernu Ringier Axel Springer, krytykuje film "Nieplanowane" o „ Abby Johnson, byłej kierowniczce placówki Planned Parenthood, która przeszła nawrócenie i dziś walczy o delegalizację aborcji”.

Anna Tatarska, autorka tego paszkwilu, pisząca m.in. w „Krytyce politycznej”, posługuje się hitlerowsko-komunistycznymi metodami ośmieszania:

„Na przedpołudniowym pokazie "Nieplanowanych" w kinie dużej warszawskiej galerii handlowej pustki. Z 80 miejsc zajęte jest jakieś 10. Kilku emerytów, trzyosobowa wycieczka (?) Amerykanów, wreszcie za moimi plecami para, ewidentnie na randce. Głośno chrupią popcorn i z aprobatą komentują ekranowe zwroty akcji. Słychać, że się dogadują. Będą z tego dzieci…”.

Dlaczego tej wegetariance przeszkadza zjadanie gęsi, a nie przeszkadza mordowanie nienarodzonych?

Aborcję promuje również WHO – światowa organizacja zdrowia, czy Fundacja Open Society Sorosa. Tylko dlaczego nie uśmiercono Davida Rockefellera, który miał co najmniej 4 przeszczepy serca, a te, zamiast do młodych ludzi, trafiały do stulatka?!

Nie bądź głupkiem. Nie daj się manipulować. Nie bądź zwierzęciem! Nie bądź komunistą i hitlerowcem. Tak, Hitlerowcem!

„Zeszyty oświęcimskie”, nr 2 1958:

Dokument z 25 listopada 1939 r., pt.: „Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo-politycznego punktu widzenia”:

Fragment:

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być popierane lub tolerowane. Spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące spędzaniu płodu i środki zapobiegawcze, mogą być w każdej formie publicznie oferowane, przy czym, nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za niekaralny. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia”.

Film "Nieplanowane" ma patronat Episkopatu Polski. Otrzymał również nagrodę Prezydenta RP Andrzeja Dudy dla „Filmu, który zmienia życie”.

Ps.

Na fot. Anna Tatarska z wąsikiem. Skoro ma dystans do świata, chyba nie poda mnie do sadu. Zresztą, w ich środowisku kobiety na demonstracjach poparcia LGBT noszą sztuczne brody, a mężczyźni sukienki.


Poniżej, fragment zeszytów oświęcimskich o niemieckich planach wobec Polaków:


image


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale