Blog
Czas na zmianę
Jarosław Gowin
23 obserwujących 55 notek 146249 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@KRZYSIEK- Szanowny Panie, proszę się zarejestrować na 1godzina.pl . Kiedy portal ruszy będziemy tam konsultować z internautami wszystkie nasze projekty. Już teraz można się wypowiedzieć nt. założeń do ustawy dającej urlopy...
@ALEXANDERHAMILTON Proszę pytać o konkretne głosowania, wtedy przymknę oko na język, którego co do zasady w debacie publicznej nie akceptuję, i przedstawię moje racje.
@RAMEDLAW O współpracy będziemy rozmawiać po wyborach. Dla mnie podstawą koalicji powinno być porozumienie programowe. Natomiast sympatyków pytam o preferowane przez nich koalicje w ankiecie na 1godzina.pl – zapraszam!
@JERZY789 1. Oczywiście żałuję kilku głosowań np. tych ws. VAT i składki rentowej. Starałem się mobilizować rząd do cięższej pracy – dzięki temu po pierwszej kadencji miałem okazję wprowadzić wiele realnych zmian w...
@HOSTOJA @ORMIN Do końca roku objeżdżamy wszystkie stolice województw. Będzie i Szczecin. By być na bieżąco – zachęcam do rejestracji na 1godzina.pl .
@AKIN Szczerze przyznaję – nie jestem w stanie uczestniczyć w dyskusji pod każdym z wpisów. Ale będę robił co w mojej mocy, by regularnie odpowiadać chociaż na kilka!


O mnie

Prezes partii Polska Razem. Filozof, polityk, poseł, były minister sprawiedliwości. Entuzjasta wolnego rynku i aktywności obywatelskiej.


image


Ostatnie komentarze

  • @KRZYSIEK- Szanowny Panie, proszę się zarejestrować na 1godzina.pl . Kiedy portal ruszy...
  • @ALEXANDERHAMILTON Proszę pytać o konkretne głosowania, wtedy przymknę oko na język,...
  • @RAMEDLAW O współpracy będziemy rozmawiać po wyborach. Dla mnie podstawą koalicji powinno...