Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
128 obserwujących
1602 notki
2035k odsłon

Ostatnie komentarze

@deda  Gdyby zastosować proponowany kompromis, to nie musiałyby się truć - całkiem legalnie i za darmo wlazłyby na skałę i dziecko zrzuciły.
@nudna-teoria  W moim kompromisie nie ma nich o chowaniu po katolicku. Po zrzuceniu ze skały będzie można dziecko odszukać i je pochować, albo zostawić dla niedźwiedzi do zjedzenia.
@nudna-teoria  No i niech matka decyduje - w moim kompromisie będzie mogła zrzucić ze skały nie tylko chore dziecko, ale i letalne. Nie zgadzasz się na to? Dlaczego?
@gini  Jeszcze ani razu. A Ty zrzuciłabyś swoje chore dziecko ze skały, czy wolałabyś oddać, by ktoś je nożem zarżnął, by tego nie widzieć?
@Ildefonso Hatszepsut  No to powinni mój kompromis poprzeć - matka nie musiałaby wtedy w żaden sposób uzasadniać, że została zgwałcona. Szłaby na skałę i dziecko zrzucała i nikt by jej nie kazał się tłumaczyć, że był jakiś...
Bardzo fajna opowieść! Wiele razy tak jechałem w dzieciństwie! Przypominają się stare dzieje - sam tego tak precyzyjnie nie pamiętam, ale jak czytam, to mi się  wszystko przypomina! Stary Mokotów to moja dzielnia, ciągle tu mieszkam....