Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
112 obserwujących 1382 notki 1725744 odsłony

Moje ostatnie komentarze

@BGnatowski  Ale standardy europejskie są inne - one enumeratywnie wymieniają kogo nie można nienawidzić - resztę nienawidzić można.
@W prawej kieszeni  Dziś mamy inne standardy. Są cechy, za które obrażać nie wolno, a są takie, że wolno. Więc wszystko zależy od tego w związku z czym sąsiadka sąsiadkę wyzwie.
@Bogdan C - dawniej kobuz  Ja uważam, że powinni to wprowadzić. Jak ktoś chce mieć dżender, to uważam, że słusznym jest go zaczipować.
@deda  Jeśli dżender wynika z uwarunkowań społecznych, tak jak np. przynależność partyjna, to dlaczego nie można wobec tego wyrażać nienawiści w mowie? Dlaczego w definicji mowy nienawiści są wymienione cechy wrodzone, czy też...
@marita  Zgadzam się z tym, że rządy PiS-u są destrukcyjne. Ale nie zgadzam się z tym, by ich tylko krytykować i nie wskazywać alternetywy. Każda krytyka władzy musi być konstruktywna. Nie akceptuję rządów PiS, bo to rządy...


O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • E... objętość ostrosłupa jest łatwa. Ciekawsze jest to, że Archimedes wyprowadził...
  • Papież pocałował ofiarę pedofilii? Jak to możliwe? Przecież mógł tym wzmóc jego traumę!...
  • Katz czyta mojego bloga! Zareagował na to co dzień wcześniej napisałem:  Myślę, że...