Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz P. Świderski
107 obserwujących 1324 notki 1598161 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@hephalump "Jak to się ma do realnego życia?" Tak się ma do realnego życia, że dzieci wychowywane przez tresurę po prostu przegrywają konkurencję z dziećmi wychowywanymi prawidłowo, tak jak powyżej opisałem.
@ostatni-kaczysta "...czegoś takiego po prostu nie da się zbadać..." Nie zalecam popisywania się swoją ignorancją. Da się zbadać i się bada.
@lupin1 "Czy należy rozumieć, że przez wszystkie te wieki ludzkość była z gruntu źle wychowywana, że to wszystko było jednym wielkim błędem, który dopiero w drugiej połowie XX i na początku XXI wieku zaczęto z wolna naprawiać?"...


O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @kordelas  Wniosek niepoprawny. Nijak nie wynika z tego co napisałem.
  • Tu jest moja polemika: https://www.salon24.pl/u/gps65/875741,kary-i-nagrody-w-wychowaniu-dzieci
  • @hephalump "Jak to się ma do realnego życia?" Tak się ma do realnego życia, że dzieci...