Blog
Herbu Grabie
herbu Grabie
herbu Grabie doktor nauk humanistycznych
0 obserwujących 8 notek 473532 odsłony
herbu Grabie, 6 sierpnia 2017 r.

Reparacje? Ciemny lud to kupi

634 8 0 A A A

Fejk nius i zoo-astro-turfing najwyższego kalibru jakoby Polska miała otrzymać od Niemiec jakiekolwiek reparacje wojenne. Suma może szokować, w porównaniu z 90 bil dolarów złoty pociąg to był pikuś. Kilka lat temu nagrałem film, że żadnego gazu łupkowego w Polsce wydobywać się nie będzie. I co - sprawdziło się w 100%, zamiast gazu z łupków jest gaz z USA dla głupków.

A nawet gdyby Niemcy sypnęli ojro, to myślicie, że coś by z tego wam skapnęło? Lepiej weźcie się do roboty i przestańcie bajać.

Granice Polski po Jałcie przesunęły się południkowo. Gdyby założyć, że w IIWS Niemcy zniszczyli połowę polskiej substancji ekonomicznej - bilans wychodzi na zero. Jedynych reparacji możemy domagać się od Białorusi, Litwy, Ukrainy - czyli beneficjentów rozpadu ZSRR. A czym innym jak nie żądaniem reparacji był pomysł sprzed kilku miesięcy odzyskania Lwowa? Napisałem wówczas (notka skasowana) - nie chcecie Lwowa odbiorą wam Opole.

Czyli już coś ustaliliśmy reparacji w naturze nie chcemy, interesuje nas (czyli obecne rządzących) jedynie gotówka, wszystko inne jest prowokacją. Już sam pomysł może zdestabilizować gospodarkę Polski. Bo gdy gospodarka Niemiec zatrzeszczy, nasza się zawali. Kurs ojro spadłby, a ceny nieruchomości poszybowałyby do astroturficznych wysokości.

Nie mogę napisać, że Kaczyński jest politykiem niepoważnym, bo mnie służby strolują. Ale mogę napisać o roznosicielach takich plotek, że są niepoważni i niepoważnie traktują odbiorców. Jak znam życie wiem kto za tym "newsem" stoi. Reparacje ? "Ciemny lud to kupi". No kto mógł tak powiedzieć? No kto?

Jeżeli spodobał Ci się tekst i chcesz wesprzeć autora kupuj moje wydawnictwa na Allegro. Link po prawej.

Opublikowano: 06.08.2017 19:27. Ostatnia aktualizacja: 06.08.2017 19:33.
Autor: herbu Grabie
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Zapomniałeś, że żyjemy w nowej epoce, a od lat 60 przeskoczyliśmy nawet 2 epoki,...
  • Morawiecki to gwarant interesów lichwiarskiej międzynarodówki. JP Morgan zarobi na CPL, zasili...
  • a co to znaczy "mocarstwo"?

Tematy w dziale Polityka