LGBT
Nie ma "orientacji seksualnych. Jest prokreacja. Reszta to perwersja
4 obserwujących
9 notek
2561 odsłon
432 odsłony

"Orientacja seksualna" nie istnieje V

Wykop Skomentuj10

Ideolodzy LGBT, uzasadniając swoje nienaturalne skłonności, odwołują się do rzekomego homoseksualizmu zwierząt. Ale interpretowanie zachowań zwierząt według ludzkich kryteriów i systemu wartości jest zwyczajnym nadużyciem

Czytamy w Wikipedii pod hasłem „Homoseksualne zachowania zwierząt" (zwróćmy uwagę, że mowa o „homoseksualnych zachowaniach zwierząt” a nie o „orientacji homoseksualnej zwierząt”

„Zachowania homoseksualne odnotowano u około1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u około pięciuset z nich.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

---Po pierwsze: „homoseksualizm zwierząt” to nie to sami co „homoseksualne zachowania zwierząt”. Inaczej mówiąc, „zachowania” to nie to samo, co „orientacja”. Nawet w literaturze przedmiotowej nie znajdziemy określenia „homoseksualizm zwierząt”. Określenie „zachowania” mówi, że pociąg do tej samej płci nie jest czymś trwałym a jedynie przejściowym , wymuszonym przez sytuację. Samiec niekiedy kopuluje z samcem, bo nie ma dostępu do samicy, a potrzeba zaspokojenia popędu seksualnego jest silna. Ludzie w takich sytuacjach z reguły uprawiają samogwałt. Czy to oznacza, że samogwałt jest orientacją seksualną? Więźniowie w więzieniach, marynarze na morzu, żołnierze na wojnie, itd. – we wszystkich tych sytuacjach mamy do czynienia z zachowaniami a nie „orientacją” bowiem w sytuacjach dostępu do kobiet, wszyscy w/w wracają do stosunków heteroseksualnych.

----Po drugie: zwierzę nie ma świadomości i nie rozumie, że kopulacja i wytrysk spermy ma na celu zapłodnienie samicy i prokreację. Czuje wyłącznie popęd seksualny i przemożną potrzebę jego zaspokojenia, którą realizuje z najbliższym obiektem, żywym a nawet martwym.

---Po trzecie: zwierzęta kopulują także międzygatunkowo. Na przykład, delfiny butlonose kopulują z żółwiami morskimi lub rekinami, a nawet węgorzami. Wśród zwierząt częste są także gwałty międzygatunkowe. Przykładem mogą być przypadki dojrzałych płciowo samców uchatek antarktycznych kopulujących z dorosłymi pingwinami królewskimi na Antarktydzie. Zatem uzasadnione wydaje się, aby (konsekwentnie) uznać kopulowanie gatunku Homo Sapiens z innymi gatunkami zwierząt (czyli zoofilię) za orientację seksualną.

---Po czwarte: te „homoseksualne” gatunki wykazują szereg innych zachowań: morderstwa, dzieciobójstwo, kanibalizm, pożeranie potomstwa, przemoc, wojny, brutalne gwałty z pobiciem na śmierć, prostytucja, agresja, nekrofilia i nekrofagia (także homoseksualna) i przemoc - oto szympanse Bonobo, sztandarowe, „homoseksualne” zwierzęta.

 http://joemonster.org/art/39202/10_niezbyt_przyjemnych_faktow_o_szympansach

Dlaczego nie mielibyśmy naśladować także i tych ich zachowań? Dlaczego wybieramy tylko niektóre, które są nam wygodne?

 ---Po piąte: dotychczas opisano ok. 1 750 000 gatunków zwierząt. Ocenia się, że na Ziemi żyje około 6 mln gatunków. Uwzględnijmy jednak tylko te opisane i policzmy… 1500/1 750 000 = 0,09% - zaledwie jeden gatunek na tysiąc wykazuje zachowania homoseksualne. Dodajmy, że dobrze udokumentowano zachowania homoseksualne jedynie u 500 spośród w/w 1500 „gatunków homoseksualnych”. Czy normą można nazwać zachowania jednego promila?

---Po szóste: powoływanie się na zachowania zwierząt, aby usprawiedliwić swoje instynkty i zachowania, cofa Człowieka do czasów znacznie poza Średniowiecze, do czasów przed Homo Erectus i człowieka jaskiniowego. Tymczasem homolobby lgbt oskarża Polaków o to, że w Polsce panuje Średniowiecze. Usprawiedliwianie swoich zachowań tym, że zwierzęta też tak się zachowują, jest uwłaczające i poniżające dla Człowieka, jest wyrazem pogardy dla ewolucji Homo Sapiens i dla tych wszystkich, którzy starali się swoimi dokonaniami, aby nasza Cywilizacja różniła się od świata zwierząt. Żadna mniejszość, żadna grupa społeczna, żaden normalnie myślący Człowiek nigdy nie będzie powoływać się na zwierzęta, aby wytłumaczyć i usprawiedliwić swoje kazirodztwo, zbrodnię, kanibalizm czy gwałt.

---Po siódme: część zachowań homoseksualnych ma zupełnie inne podłoże, aniżeli homoseksualne inklinacje. Kilka przykładów:

• homoseksualne zachowania mają na celu cementowanie więzi i współpracy w stadzie.

• Homoseksualne zachowania pozwalają rozładować agresję, zwłaszcza pomiędzy samcami.

• Z kolei inne zachowania homoseksualne z dominującym w stadzie samcem mają na celu ustalenie hierarchii w stadzie i podporządkowanie się tej hierarchii.

• W przyrodzie trudno jest znaleźć samicę, która nie ma swojego samca alfa. O samice toczą się walki pomiędzy samcami i przegrany samiec odchodzi z niczym, Ale przecież musi jakoś regulować swój popęd. Takich "przegranych samców" jest bardzo dużo, ponieważ wśród ssaków zwycięzca "bierze" wszystkie samice.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo