LGBT
Nie ma "orientacji seksualnych. Jest prokreacja. Reszta to perwersja
4 obserwujących
13 notek
4699 odsłon
274 odsłony

Jakże tolerancyjni elgiebeciarze

Wykop Skomentuj

https://piotrbein.wordpress.com/2019/06/12/wykolejency-z-cywilizacji-smierci-zaatakowali-siedzibe-fundacji-pro-prawo-do-zycia/

Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

12/06/2019

Wykolejeńcy z cywilizacji śmierci zaatakowali siedzibę Fundacji Pro-Prawo do Życia

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 17:44

  Doszło do ataku na nasze biuro w Warszawie! 

W czwartek ok. godziny 15:00 nieznani sprawcy zdewastowali nam drzwi wejściowe, oblewając je czerwoną farbą. Jej kolor dobrze symbolizuje cywilizację śmierci, którą reprezentowali napastnicy.

  Jesteśmy nieustannie atakowani i szykanowani a nasze mienie jest bez przerwy niszczone. Nasze działania przerażają zwolenników aborcji i lobby LGBT, ponieważ są skuteczne. Nasilenie agresji przeciwko nam wzrosło jeszcze bardziej w ostatnim czasie, z powodu ogólnopolskiej akcji Stop Pedofilii. Skala nienawiści rośnie z każdym dniem. 

Zbiórki podpisów pod projektem naszej ustawy, która ma zakazać nakłaniania dzieci do czynności seksualnych, są coraz częściej zakłócane przez napastliwych aktywistów LGBT. Niszczenie megafonów, plucie na bannery, darcie broszur i zamazywanie kart z podpisami – to tylko niektóre akty wandalizmu, z jakimi nasi wolontariusze spotykają się na co dzień.

W Warszawie działacze LGBT regularnie nachodzą nasze zgromadzenia i utrudniają mieszkańcom stolicy podpisanie się pod projektem Stop Pedofilii. Nagabują przechodniów i odstraszają ich od podpisywania się, zasłaniają nasze stoisko tęczowymi flagami, prowokują naszych wolontariuszy. Przyczepili również sprofanowany wizerunek Matki Bożej do namiotu reklamowego naszej akcji.

“W Poznaniu ci ludzie zaczęli na nas krzyczeć, zagłuszać głośnikiem i nagabywać osoby, które złożyły podpisy. Utrudniali również podchodzenie do nas. To ewidentne łamanie prawa, zagrożone przecież karą więzienia. We Wrocławiu kobieta przewróciła nam statyw z megafonem i go zniszczyła.”

Relacjonuje Adam Brawata, koordynator zbiórki w zachodniej Polsce.

“W Szczecinie napastnik chlusnął na megafon napojem z kubka, następnie go przewrócił. Lekko zranił również wolontariusza, który próbował mu w tym przeszkodzić. Z kolei w Białymstoku agresor, będący sympatykiem LGBT, poodcinał ostrym narzędziem sznurki baneru.”

Mówi Marek Wąsowski, odpowiedzialny za zbieranie podpisów w północnych i wschodnich częściach kraju.

Co więcej, w internecie powstał specjalny poradnik namawiający do aktów agresji i wandalizmu wobec naszej Fundacji. Można się z niego dowiedzieć m.in. jak przecinać kable do głośników w naszych megafonach, jakich farb używać do niszczenia naszych plakatów, jak donosić na naszych wolontariuszy na policję oraz w jaki sposób odwodzić ludzi od podpisywania się pod naszym projektem. Poradnik zachęca również do kradzieżynaszego mienia!

To nie wszystko. Lobby LGBT namawia także do zakłócania zbiórki podpisów, która odbędzie się w najbliższy piątek w centrum Warszawy. Akcję zakłócania reklamują na jednej ze swoich stron na Facebooku, nazywając naszych wolontariuszy “dzbanami”. Na tej samej stronie widnieje hasło: “Dzbany do wora, wór do jeziora”. To podżeganie do nienawiści i zachęcanie do morderstwa.

Wszystkie przypadki ataków, łamania prawa i zakłócania zbiórki podpisów (co jest przestępstwem) konsekwentnie zgłaszamy do prokuratury. Rozpoczęły się już pierwsze dochodzenia przeciwko sprawcom. Deprawatorzy seksualni nie ustają jednak w swoich działaniach przeciwko nam i rozpoczynają kolejne akcje wymierzone w niewinność polskich dzieci.

1 czerwca obchodzony był dzień dziecka. Z tej okazji, grupa Dziewuchy Dziewuchom, która promuje m.in. aborcję, homoseksualizm i “edukację” seksualną, opublikowała życzenia dla wszystkich dzieci o treści… “masturbacja jest OK”.

  Życzono również wszystkim dzieciom dostępu do “edukacji” seksualnej według pedofilskich Standardów WHO. Kilka dni później, na tym samym profilu, zamieszczono kolejną propagandową informację, tym razem skierowaną do rodziców: 

“Twoje dziecko i tak się masturbuje. Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy aby to zaakceptować”.

Tego samego dnia doszło do skandalicznych wydarzeń w Zielonej Górze. Środowiska patriotyczne zorganizowały na 1 czerwca piknik dla dzieci pod tytułem “Sport to zdrowie”. Wystąpiono do urzędu miasta z prośbą o dofinansowanie dla imprezy. Jednak władze Zielonej Góry odmówiły przyznania dotacji i zamiast tego wsparły organizację… “parady równości” LGBT kwotą 10 000 zł!

I tak po raz pierwszy w Polsce, w Zielonej Górze, z okazji dnia dziecka publicznie promowany był homoseksualizm a lobby LGBT domagało się wprowadzenia “małżeństw” homoseksualnych z możliwością adopcji. A wszystko to za pieniądze z podatków mieszkańców miasta…

Natomiast w sobotę centralna “parada równości” odbyła się w Warszawie. Uroczyście otworzył ją prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Lobby LGBT ponownie domagało się adopcji dzieci i wprowadzenia “edukacji” seksualnej w szkołach. Ten ostatni postulat władze Warszawy zamierzają spełnić po wakacjach ale już teraz powstał ranking “szkół przyjaznych LGBT”, który wymienia kilkadziesiąt (!) stołecznych placówek, w których promuje się homoseksualizm wśród uczniów.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo