7 obserwujących
155 notek
73k odsłony
223 odsłony

To błąd! Ale nic złego!

Wykop Skomentuj6

Najwięcej egzotyki (nie mylić z erotyką!) przysparza Koalicji Europejskiej udział w niej PSL-u. To żadne odkrycie! Władysław Dwojga Nazwisk Nudny przecie Gładki, podejmując decyzję akcesyjną chyba trochę ryzykuje. Ale ani mnie to grzeje, ani ziębi!


Żartowałem! Niniejsza notka jest tego namacalnym dowodem.


Błąd - to w działaniu - decyzja opóźniająca, utrudniająca lub wręcz uniemożliwiająca osiągnięcie założonego celu.


Władysław Dwojga Nazwisk Nudny przecie Gładki, właśnie błędem nazwał podpisanie przez prezydenta Warszawy – członka Plaćformy, Rafała Trzaskowskiego karty LGBT+. Dodał następnie, że on by tej karty nie podpisał. Czy to znaczy, że uważa ją za coś złego? Nie łudźmy się! Nie podpisałby, nie dlatego, że jako - rzekomo przecież - zadeklarowany katolik, potępia ideologię, którą ona reprezentuje. Nie podpisałby, bowiem uważa decyzję Trzaskowskiego jedynie za błąd strategiczny, osłabiający szanse Koalicji Europejskiej w wyborach do euro parlamentu, a więc i szanse kandydatów PSL-u. I tylko tyle!


Władysław Dwojga Nazwisk Nudny przecie Gładki, próbuje dorobić jakieś sensowne wytłumaczenie dla swej postawy jako katolika, lawirując niemiłosiernie. Padają więc słowa o ekspertach, lekarzach, seksuologach w miejsce polityków, ale wypada to blado. Bo przecież zasad uporządkowanego świata i prawdy o kondycji człowieka, nie da się oderwać od prawa naturalnego. „A twoja mowa ma być: tak – tak! nie – nie! W przeciwnym razie tracisz twarz!” Wniosek z tego całego bełkotu, jeden – król jest nagi!


Zastanawia mnie więc, jak ludzie polskiej wsi, przywiązani do Kościoła i tradycji, dadzą się przekonać, że warto głosować na kandydatów PSL-u, startujących pod sztandarami Koalicji Europejskiej, którego to PSL-u przywódca i oni sami, nie traktują jako coś złego - za zło uważane przez Kościół - seksualizowanie dzieci już od najmłodszych lat i propagowanie ideologii, przez ten Kościół i tradycję potępianej.


Wierzę jednak, więcej – jestem przekonany –  że ludzie polskiej wsi dokonają mądrej decyzji nad urną wyborczą do euro parlamentu. Wierzę również, że tę mądrą decyzję powtórzą jesienią 2019 roku.
                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                 hilary2


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo