9 obserwujących
200 notek
105k odsłon
454 odsłony

Jakież to oczywiste! Cała prawda o blogerze Echo24.

Wykop Skomentuj29

Po przeczytaniu jednego z przedostatnich (ale ich przybywa!) felietonów pana Krzysztofa Pasierbiewicza (chodzi o felieton pt. „Też się tak żyć mogło, tylko się nie umiało!”), naszły mnie, takie oto skojarzenia:
   

Pewien facet wygrał w loterii internetowej, rejs statkiem dalekomorskim dookoła świata. Wystartowali w pewien piękny poranek, z portu w Liverpool. Po kilku dniach podróży, a było to u wybrzeży zachodniej Afryki, dostali się w samo centrum straszliwego sztormu. Statek zatonął! Uratowały się tylko dwie osoby. Ów mężczyzna oraz światowej sławy modelka – Cindy Crawford, która również podróżowała tym statkiem.

Obojgu udało się jakoś dopłynąć do pobliskiej, bezludnej wyspy. Przez następne kilkanaście dni, wyławiali z oceanu dryfujące pozostałości po zatopionym statku. Było tego sporo. Jednocześnie, na wyspie natrafili na obszerną jaskinię i korzystając z tych „darów” morza,  całkiem nieźle się w niej urządzili.
   

Mijały tygodnie. Oboje, przez ten czas bardzo się do siebie zbliżyli. Jednak po jakichś pięciu miesiącach, mężczyzna wyraźnie stracił humor. Już nie dowcipkował, nie uśmiechał się, stał się opryskliwy.


- Co z tobą, Michael? – Spytała któregoś dnia Cindy. – Posmutniałeś! Nic cię nie cieszy! Czy źle ci ze mną?


- Chodź do jaskini! – Odezwał się Michael, po chwili namysłu. – A teraz podejdź do kufra z męskimi ubraniami! Włóż spodnie, załóż koszulę i krawat, buty i marynarkę!


Dziewczyna wdziała to wszystko na siebie. Michael spojrzał na nią i dodał:


- Załóż kapelusz!


Kiedy Cindy była gotowa, stanął przed nią w niedbałej pozie, jednak z dumnie podniesioną głową i rzekł:


- Stary! Czy wiesz, kogo ja posuwam? Cindy Crawford!
                                       

                                                                                                                                                                        hilary2


PS. Pan Krzysztof Pasierbiewicz, różni się od bohatera powyższej historii tym, że w „tych sprawach”, całkowicie ignorując teraźniejszość, żyje bardzo aktywnie ale wyłącznie przeszłością. To dużo cięższy - od opisanego - przypadek!
 

Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale