10 obserwujących
217 notek
115k odsłon
321 odsłon

Dlaczego zagłosuję na Władysława Kosiniaka-Kamysza

Wykop Skomentuj26

Jakaś kobitka z PSL-u, chyba posłanka ale ręki nie dam sobie uciąć, wyraziła się właśnie, że „Władysław Kosiniak-Kamysz już jest w trasie ze swoim projektem „Prezydent 2020”.


Owe posunięcie Władka Dwojga Nazwisk Nudnego przecie Gładkiego, jest genialne! Jako że najskuteczniejsze są przedsięwzięcia najprostsze, Władek uznał (jego zdaniem słusznie. I słusznie!), iż bieg wygrywa ten, który najwcześniej wystartuje! A że nóżkami przebierał już dawno, przejście od rozgrzewki do biegu zasadniczego, dokonało się bezboleśnie!


Ten 38-letni polityk - jak rzekła była, owa kobitka - , to wspaniały lekarz, mąż, ojciec (dalej, po angielsku, bo trza zabiegać o głosy Polaków na uchodźctwie: trilling speaker, intriguing strategist, cover of fields and Meadowi, cows and bulls, as well as pigs and everything rural), polityk niezwykle wyważony, z umiarkowanymi poglądami (tego, na angielski tłumaczyć nie trzeba, bo to widać, słychać i czuć! Z daleka!).


W dalszej wypowiedzi przedstawicielki płci pięknej, padły słowa tyleż ważne, co oczywiste: „ … będzie potrafił połączyć Polaków!”. Zastanowiłem się chwilę… No, przecież!


Toż to właśnie Władkowi Dwojga nazwisk Nudnemu przecie Gładkiemu, przypisuje się pomysł zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn do 67 roku życia. A nic tak nie łączy, jak wspólna niedola – o pardon! Dola! Władek rzeczywiście potrafi łączyć!


I tym optymistycznym spostrzeżeniem, kobitki z PSL-u i moim, kończę powyższe rozważania o szansach wyborczych w wyścigu na prezydenta RP mojego faworyta, wzmacniając jego pozycję, następującym stwierdzeniem owej kobitki: „Zresztą eksperci też mówią o tym, że wygra ten, kto będzie potrafił zagospodarować również centrum i część prawej strony”.


Czekam więc na hasło przewodnie kampanii prezydenckiej pana Władka: „Emerytura od 67 roku życia dla wszystkich! Jesteśmy równi! Z prawa, z lewa i z centrum! I to nas – Polaków - łączy!”
                                   

                                                                                                                                                                                     hilary2

Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka