Niech się prostuje nieszczęść
Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły. Hańba wierzącym w sierp i młot! Chwała za niepodległość zmarłym!
2 obserwujących
14 notek
3716 odsłon
1517 odsłon

Ostry cień mgły. Talmud-rap wg Bosaka

Wykop Skomentuj14

Nie ma takiej bzdury na świecie, w którą nie mogą uwierzyć. Ale pod warunkiem, że jest wymierzona w PiS.

Się porobiło. Rap w wykonaniu Andrzeja Dudy w ramach #Hot16Challenge2 pokazał, jak łasa na każdą bzdurę, byleby tylko była wymierzona w PiS, jest Konfederacja.

Jasio Hartman niewątpliwie miał zabawę. Sam zresztą nie ukrywa swojego zadowolenia:

Żartobliwym tweetem, mówiącym, że greps o ostrym cieniu mgły to cytat z Talmudu, udało mi się (jak sądzę) sprawić, że sporo, może nawet kilkadziesiąt tysięcy głosów przeznaczonych dla Dudy przepłynie do Bosaka, gdzie wpadną w czarną jak dusze faszystów dziurę. Poszło po mediach, rozdzwoniły się telefony z różnych redakcji, rozgorzały dyskusje na różnych forach, a sam rabin Schudrich, nękany przez żądnych sensacji gojów, podobno musiał wertować Talmud, bo a nuż coś tam jest o ostrym cieniu mgły… No, sorry.

Chciałem po prostu zakpić z kolejnego błazeństwa Dudy i sprowokować oraz ośmieszyć tzw. narodowców, lecz do głowy mi nie przyszło, że kawał może tak się udać. Ku mojemu rozczuleniu sam Bosak połknął haczyk i pofrunął na mojej wędce aż pod niebo, cały dzień wyrzekając na godny pożałowania filosemityzm Dudy. Jako że oczywiście filosemityzm i cytowanie Talmudu jest czymś złym i kompromitującym…

Na otarcie łez nasz uroczy judeosceptyk otrzymuje ode mnie niezły pakiecik głosów, bo wieść o obrzydliwym siewcy fejków, przewrotnym prowokatorze i jątrzycielu lejącym wodę na młyn antysemitów brodatym Żydzie Hartmanie, pomawiającym pana polskiego, katolickiego prezydenta o tak potworne wszeteczeństwo jak cytowanie Talmudu (tfu, tfu przez lewe ramię), nie dotrze do radiomaryjnych mas tak szeroko i głęboko jak sama ta straszliwa żydowska kalumnia.

https://hartman.blog.polityka.pl/2020/05/14/duda-bosak-talmud-i-postantysemici/

Przyznam, że sam z trudem utrzymuję powagę. Bosak, zapatrzony w wizję spisku (a nawet sPiSku) Judejczyków, zamierzających przekształcić Polskę w Nowy Izrael, dla zmyłki występujący pod nazwą Polin, całkiem wyraźnie utracił zdolność racjonalnego myślenia.

Wieczny student dopatrzył się bowiem judejskiej przewrotności w tych oto słowach:

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły x3

To jest maj, nie pachnie Saska Kępa,

Może ktoś to gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa.

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły x3

Ostre niebo tu i teraz, ostra ziemia, ostry kurz.

Z drugiej strony trudno się dziwić.

Konfederacja dała się przecież poznać jako ugrupowanie, które nie tylko, że do Sejmu wjechało na świadomie rozdmuchiwanym „zagrożeniu żydowskim” (tzw. sekta anty447), to jeszcze cały czas grzeje atmosferę różnego rodzaju fejkami mającymi obudzić w Polakach lęk przed „żydowską okupacją”.

Nie kto inny, jak jeden z najbardziej rozpoznawanych konfederatów, poseł Grzegorz Braun, „zdemaskował” prawdziwy cel budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Otóż budowa lotniska cywilnego to zwykła ściema. Tak naprawdę w tamtym miejscu powstać ma…. centralny bunkier dowodzenia armii żydowskiej. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=YmUxL738M_w(link is external)

To oczywiście nie jedna taka opowieść Brauna.

O tym, że historia I RP wg tego konfederaty musi być napisana na nowo już kiedyś pisałem. Jak bowiem zapewnia złotousty reżyser nie jest prawdą, że Polska i Rosja toczyły przez wieki boje.

Tak naprawdę kierowali tym Anglicy, odwieczni wrogowie Polski. Do tego stopnia antypolscy, ze nawet wywołali zbrodnię wołyńską w czasie II wojny światowej!

"... Proszę Państwa, Wielka Brytania od 500 lat do swoich priorytetów strategicznych zalicza walkę z Polską, z Rzeczpospolitą, z Koroną. Królestwo Zjednoczonej Wielkiej Brytanii od wieków do swojej racji stanu zalicza niszczenie wszelkich, że tak powiem projektów geopolitycznych, które miałyby zapewnić Polakom dostatek, suwerenność i bezpieczeństwo. Jeżeli ktoś dziś bierze za dobrą monetę deklarację Pana Camerona no to to jest bardzo odważne, bo to oznacza, że taki ktoś wierzy, że po setkach lat polityka brytyjska reorientuje się.(...) na razie Brytyjczycy przez Kanadę musztrują i zbroją Ukraińców, to robią Brytyjczycy. No z całą sympatią i życzliwością to właśnie jest tradycja – od "chmielnicczyzny» do rzezi wołyńskiej agentura brytyjska w europie środkowej specjalizowała się w podżeganiu w napuszczaniu rezunów ukraińskich na Polaków, trzeba sobie zdawać z tego sprawę.”

tu:(link is external)

Wobec powyższego nie dziwi również teza, jaką obecna ikona konfederacka głosiła już w 2015 roku. Otóż powstania narodowe ostatnich 250 lat były sprzeczne z polską racją stanu. Jedyny wyjątek, i to poprzedzony słowem „może”, Braun czyni dla Powstania Wielkopolskiego!

tu:(link is external)

Przedstawiciel „narodowej, katolickiej i ultrapatriotycznej” partii uważa, że Powstanie Listopadowe było wywołane przez… Brytyjczyków, albowiem w Londynie uznano, że Rosja szykuje się do marszu na Indie.

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka