37 obserwujących
760 notek
380k odsłon
215 odsłon

Delirium plemienia żmijowego i co z tego wynika

Wykop Skomentuj2

Kiedy lata temu żydobanderowski (PiS) reżim w Warszawie rozpoczął histeryczną nagonkę na Rosję, jej centralną osią był znak równości postawiony pomiędzy Rosjanami i Sowietami.

Wielokrotnie pisałem o tym w mych artykułach, podkreślając, że Naród Rosyjski był pierwszą i największą ofiarą żydokomuny i stawianie znaku równości jest oszczerstwem w stosunku do Rosjan w szczególności, a Słowian w ogólności.

Czasy się odwróciły i dziś w propagandowej nagonce na Polskę i Polaków prym wiedzie, obok światowego żydostwa, Rosyjska Federacja. Żydowska telewizja publiczna w Rosji oskarża Polaków nawet o zbrodnie holokaustu!

W rocznicę wyzwolenia Oświęcimia, The Washington Post opublikował artykuł (https://www.msn.com/en-us/news/world/the-polish-hero-who-volunteered-to-go-to-auschwitz-and-warned-the-world-about-the-nazi-death-machine/ar-BBZl371) na temat rotmistrza Pileckiego, w którym autor przyznaje nie tylko wyjątkową szlachetność jego osoby, ale również jego pierwsze naoczne informacje o ludobójstwie, jakie dokonywane było w obozie oświęcimskim. Podkreśla też, że pomimo wielokrotnych jego apeli o zbombardowanie obozu, alianci odpowiedzieli bezczynnością. Proponowane naloty nie uchroniłyby wszystkich ofiar tej maszyny śmierci, ale przerwałyby jej funkcjonowanie na jakiś czas i umożliwiłby ucieczkę, jeśli nie setek to przynajmniej dziesiątek tysięcy więźniów. Któż więc ponosi współodpowiedzialność za holocaust?

Autor kończy publikację detalami mordu, jaki dokonały na rotmistrzu żydokomunistyczne władze PRLu, stwierdzając (cytuję): „According to a Polish newspaper, as he was led to his death, he said, “I’ve been trying to live my life so that in the hour of my death I would rather feel joy than fear.”

Amerykański portal Russia Insider, redagowany przez Amerykanina rosyjskiego pochodzenia, z okazji najnowszych „występów” Putina w Izraelu, opublikował artykuł brytyjskiego autora (https://russia-insider.com/en/putin-grovels-israel-about-holocaust-never-happened-front-people-who-genocided-russians/ri28215), o tym jak prezydent RF brylował na temat holocaustu przed żydami, których to naród jest w istocie odpowiedzialny za gigantyczne ludobójstwo Rosjan.

W swym wystąpieniu Putin wylewał krokodyle łzy nad holokaustem i „antysemityzmem”, grożąc światu brutalnym represjami w przypadku najmilejszego przejawu „antysemityzmu” (czytaj próby obrony przed żydowskim rozpasaniem). A to wszystko w szlachetnym celu uniknięcia powtórki z II Wojny Światowej. Z „humanitarnych” powodów ułaskawił też żydówkę, odbywającą wyrok w rosyjskim więzieniu za handel narkotykami. Ponieważ zbyt tych narkotyków odbywał się w krajach trzecich, poza Izraelem i Rosyjską Federacją, to według niego żadnego przestępstwa nie było.

W swoich wypowiedziach Putin używał już zamiennie terminu „Rosjanie” i „Sowieci”, wpisując się o dziwo idealnie w klimat antyrosyjskiej nagonki żydobanderowskiego reżimu PiS, o której pisałem na wstępie.

Przy czym błyskawiczny proces przepoczwarzania się Rosji w II Żydokomunę (ZSRR bis) osiągnął już poziom absurdu PiS-owskiej propagandy, widzącej w swym delirium, miast białych myszek, „zielone ludziki” putinowskich agentów.

W błyskawicznie przygotowywanej nowej konstytucji RF, w jej preambule zamieszczono już akapit stwierdzający spójność wszystkich okresów państwa rosyjskiego i odpowiedzialność za dorobek jego (cytuję dosłownie) „wielonarodowego narodu”!

Ciekaw jestem jaki będzie następny etap obłędu żydów rządzących zarówno politycznym Wschodem jaki i Zachodem?

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale