37 obserwujących
760 notek
380k odsłon
376 odsłon

Wielki terror koronawirusa

Wykop Skomentuj

Urodzony w PRL-u, okuty w powiciu, nigdy jednak nawet przez myśl mi nie przychodziło, że mogę stać się kiedykolwiek świadkiem déjà vu z wielkiego terroru.

To apogeum stalinowskich represji, miało miejsce w dalekich latach trzydziestych ubiegłego stulecia. Na polecenie czerwonego dyktatora, NKWD oczyszczało ZSRR z „wrogów ludu”, likwidując ich lub wysyłając do gułagów. W zależności od widzimisię generalissimusa, stosowano wybiórcze represje w odniesieniu do wyselekcjonowanych grup etnicznych, społecznych lub zawodowych. Raz byli to podejrzani o sabotaż inżynierowie, innym razem niedobitki „burżujów”, a jeszcze kiedyś wybranie grupy narodowe. Dopiero po wyselekcjonowaniu „na odstrzał” żydów, jako całej grupy etnicznej, Stalinowi nie powiodło się i zmarło w niejasnych okolicznościach, ale to już w 1953 roku.

Czy może być coś gorszego niż ten stalinowski terror? Okazuje się, że tak! Może być tym walka z koronawirusem, a raczej z potencjalnymi jego nosicielami, czyli całą ludzkością.

Dla przypomnienia; wirus ten zakodowany jako COVID-19, został zsyntezowany w kanadyjskim laboratorium broni biologicznej ( https://wordpress.com/block-editor/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/193), opatentowany w USA w 2018 roku i użyty w Chinach w 2019.

Do tej pory Chiny unikały nazywania spraw po imieniu, ale kilka dni temu, rzecznik chińskiego rządu, publicznie oskarżył o rozprzestrzenienie go Stany Zjednoczone, wywołując wściekłą reakcję z ich strony. Wirus został skonstruowany tak, że atakuje głównie mężczyzn rasy żółtej, mechanizmy tego zostały już wyjaśnione przez chińskich wirusologów. U białej populacji wywołuje co najwyżej symptomy zwykłej grypy. Przy czym, tak jak i inne choroby zakaźne, może być śmiertelnie niebezpieczny dla starych, chronicznie chorych osób.

Jak zwykle w takich skomplikowanych sytuacjach, jedyną nacją wychodzącą na czysto, okazują się być Izraelici, którzy zupełnie przypadkowo zaczęli prace na jego szczepionką, jeszcze przed wybuchem epidemii (https://www.eutimes.net/2020/03/israeli-scientists-claim-its-pure-luck-they-were-already-working-on-a-covid-19-vaccine-prior-to-the-outbreak/). Jak mniemam, zawdzięczają to opiece swego boga, który zawsze ratuje ich w krytycznych okolicznościach. Zabezpiecza też ich globalne elity, przed ewentualnymi niebezpieczeństwami. Jak podają media (https://www.eutimes.net/2020/03/new-zealand-goes-north-korea-restricts-everything-in-bid-to-protect-the-globalist-elites/), „najwartościowsze jednostki’ relaksują się już w swych willach, zaopatrzonych w schrony przeciwatomowe, na terenie Nowej Zelandii, która to dla ich dodatkowego komfortu, wprowadziła najostrzejsze w świecie epidemiologiczne restrykcje, poddając każdego wjeżdżającego obowiązkowej dwutygodniowej kwarantannie.

Jednak, aby pojąć całokształt „projektu COVID-19”, potrzeba znacznie więcej informacji. W tym zakresie wysoce pomocną okazała się niedzielna emisja głównych wiadomości rosyjskiej telewizji publicznej RTR Planeta, prowadzona przez wytrawnego propagandzistę, wysoko usytuowanego w strukturach globalnej mafii żydowskiej, Dymitra Kisielowa.

Prawie całe wydanie programu poświęcił on powyższemu projektowi, ze swadą kreśląc globalną panoramę epidemii oraz metod walki już zastosowane, wdrażane na bieżąco i planowane w ramach „projektu COVID-19” począwszy od Chin, przez Rosję, Unię, aż na USA kończąc.

Zagadnienie ilustrowane było bogatym materiałem filmowym. Drakońskie metody zastosowane w Chinach, okazały się być skutecznym i wprowadzane są obecnie w Federacji Rosyjskiej. Pod Moskwą rozpoczęto konstrukcję gigantycznego kompleksu szpitalnego (gułagu) przeznaczonemu do walki z tą epidemia. Przy czym w rosyjskich mediach codziennie powielana jest wiadomość o minimalnej liczbie zarażonych (28 osób) i braku jakichkolwiek ofiar śmiertelnych:

https://russia-insider.com/en/closed-borders-work-russia-closed-border-china-6-weeks-ago-has-only-28-cases-coronavirus-no-deaths.

Po co więc takie gigantyczne inwestycje? Kisielow odpowiada na to pytanie: „Profilaktyka”! Nie wyjaśnia jednak „przed czym”? Czy przed wirusem? Czy może przed buntującym się społeczeństwem?

 Inne wprowadzane posunięcia wydają się dawać na to pytanie odpowiedź. W Rosji obowiązuje bezwzględny nakaz kwarantanny dla wszystkich wracających z terenów zagranicznych „ognisk epidemii” oraz ich rodzin. Usiłujących uniknąć dwutygodniowego więzienia bezwzględnie ściga policja. Kisielow zaprezentował reportaż z łowów na takich „przestępców”. Na nic zdawały się „dowody niewinności”, w postaci demonstrowania „prawidłowej temperatury” poniżej 37 stopni i braku kaszlu; pod policyjną eskortą do gułagu! Jeszcze dramatyczniej rysuje się los samotnych skazanych na dwutygodniowy „areszt domowy”. Bez pomocy życzliwych mogą oni po prostu umrzeć z głodu.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości