38 obserwujących
768 notek
385k odsłon
371 odsłon

Wielka niewiadoma, czyli świat w nowym wydaniu

Wykop Skomentuj2

Pozytywnym elementem w globalnej aferze koronawirusa jest to, że obnaża ona całkowicie autentyczne mechanizmy sprawowania władzy.

Każdy kto choć w minimalnym stopniu zmusi się do samodzielnego myślenia i rozejrzy się uważnie po świecie musi zauważyć identyczne szablonowe metody „walki z infekcją” we wszystkich bez wyjątku znaczących państwach świata i to znajdujących się nierzadko po przeciwnych stronach barykady, jak Rosja i Stany.

Na myśl nasuwa się nieodparty wniosek, że wszyscy ci „światowi przywódcy”, często zwaśnieni, grają swe role w jednym tetrze kukiełek, którego reżyserem jest globalna oligarchia finansowa.

Jak do tej pory, jedynym wyjątkiem mieni się być Białoruś z jej prezydentem Aleksandrem Łukaszenko. Nie dość, że nie wprowadził on żadnych posunięć w „walce z epidemią”, to pozwolił sobie publicznie wyartykułować pogląd zbliżony do powyższego (https://sputniknews.com/europe/202004031078824468-belaruss-president-warns-global-elites-using-covid-19-crisis-to-try-to-reshape-world-order/).

Identyczne są też metody propagandowe stosowane w odniesieniu do zastraszania publiki. Telewizja emituje obrazy scen dantejskich w jakimś szpitalu, po czym retransmitują te „wiadomości” wszelkie stacje po całym świecie. Natomiast lokalnie tłumione są głosy tych, którzy zadają kłam medialnej propagandzie. Tu znaleźć można wypowiedzi europejskich lekarzy, oraz filmowane przez nich obrazy autentycznej rzeczywistości w ośrodkach cytowanych przez propagandowe media. Lekarze w nich pracujący występują otwarcie, pokazują swe twarze, podają swe nazwiska i szpitale swego zatrudnienia (https://www.sott.net/article/431750-Empty-Hospitals-Where-Are-All-The-Coronavirus-Patients).

Prawdziwym rarytasem w obszarze demaskowania kłamstw medialnych stanowi następujące wideo:

https://youtu.be/PK3MmLzlvSQ

będące składanką oficjalnych wiadomości SkyNews z „centrum epidemii” w Nowym Jorku oraz sfilmowanym obrazem rzeczywistości z opisywanego przez telewizję miejsca. Według „wiadomości” SkyNews jednej tylko nocy zmarło tam 635 osób, a tysiące jest w stanie agonalnym. „Bohaterski personel medyczny” pada z nóg starając się zmitygować to koszmarne nieszczęście.

W momencie emisji wspomnianych „wiadomości”, niezależny kanał wysłał swych reporterów na miejsce tej „tragedii”. Na zarejestrowanym obrazie (9 minuta i dalej) widać grupę roześmianych pielęgniarek przed wejściem do pogotowia (emergency room) szpitala, pozujących reporterom korporacyjnych mediów, rejestrującym „festiwal wdzięczności” za opiekę medyczną okazywaną w dobie epidemii. Obrazy mówią same za siebie i nie potrzeba znajomości języka by wyrobić sobie pogląd, choć na każde pytanie niezależnego sprawozdawcy, o liczbę ofiar i obciążeniu pracą, uśmiechnięte dziewczyny dyskretnie znikały z pola kamery w drzwiach szpitala.

Tu dygresja: porażającą jest głupota tych pań, z radością wpisujących w kampanię dezinformacji korporacyjnych mediów i zapewne nieświadomych jej celów wymierzonych w społeczeństwo. Fakt, że głupota takowa jest udziałem milionów ludzi XXI wieku na całym świecie, tłumaczy przyczynę ciągłej dominacji oligarchów w sferze globalnej.

Europejska saga epidemii obnażyła też brak deklarowanej formalnie równości członków UE. O ile obywatele III RP uznają za normalne traktowanie ich jako obywateli drugiej kategorii, zadawalając się statusem wyrobników unijnych i akceptują swych krajowych „władców” w roli pariasów służących zagranicznym strukturom, o tyle narody „starej Europy” nie zawsze godzą się z oczywistą nierównością.

Wiele żalu za brak jakiejkolwiek pomocy w okresie dławienia ich gospodarki pod pretekstem „walki z epidemią” maja Włosi (https://national-justice.com/italy-must-never-forgetor-forgive). Konkluzja cytowanego artykułu jest następująca:

Italy, Serbia, Wisegrad group and others thrown under the bus by the liberal-globalist order should reconsider their geopolitical alliances. To join the “community” of liberal plutocracy, a nation must sacrifice its sovereignty, acquiesce to Jews, accept mass race-replacement and attack its own ca proud history, while getting nothing in return. Is it worth it?

Włochy, Serbia, Grupa Wyszehradzka i inni wrzuceni pod koła liberalno-globalistycznego porządku powinni przeanalizować swe sojusze. By wejść w skład ‘społeczności’ liberalnej plutokracji, naród musi poświęcić swą suwerenność, podporządkować się żydom, zaakceptować masową wymianę rasy i ataki na swą historię, nie dostając nic w zamian. Czy to warto?”

Taka logika może stać się powodem ostatecznego rozpadu UE. Już dziś poszczególne państwa działają „na różnych prędkościach”. Z obłędnych restrykcji gospodarczych, wprowadzonych pod pretekstem epidemii, zaczynają się wycofywać Dania, Austria, a nawet Niemcy:

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura