53 obserwujących
964 notki
512k odsłon
  685   0

Wielkie wyzerowanie; gdzie Słowo Boże i nauka zbiegają się

MOTTO:

Do osiągnięcia pewnego poziomu martyrologii Ludzkości nie da się reedukować

Świat, jako twór materialno-duchowy, od zarania był polem walki Dobra ze złem. Jednakowoż, przez większość dziejów, walka ta odbywała się wyłącznie na płaszczyźnie duchowej. Pomimo, że rezultaty tych zmagań miały często wymiar materialny, jak mordy, rabunki czy zniszczenia, to świat pozostawał nadal piękny w swej przyrodzie, oraz ludziach wraz z wytworami ich cywilizacji i kultury, świadcząc o wspaniałości i dobroci Stwórcy.

Dopiero na przestrzeni ostatnich dekad sytuacja zmieniła się radykalnie. O ile dotychczas nawet najwięksi zbrodniarze mieli świadomość czynionego zła, oraz rozumieli pojęcie dobra, o tyle dziś prawie cała ludzkość nie pojmuje tych i wielu innych terminów, jak piękna lub brzydoty, prawdy czy kłamstwa. Są to dla Niej jedynie puste dźwięki, na które nie reaguje.

W związku z powyższym, globalni bankierzy, rządzący de facto światem, uznali że nadszedł ich czas przetworzenia również materialnej części naszej Matki Ziemi, w piekło.

Swoje marzenia od dekad prezentowali przy pomocy Hollywood, będącego obecnie stolicą uniwersalnej „kultury”. Filmy zalewające cały świat i wypierające lokalną sztukę, w charakterze bohaterów, niezmiennie demonstrują różnorakie odrażające potwory, które dla większości zdegenerowanej ludzkości stanowią symbol intelektu i dobrego gustu.

Nie o gust jedynie tu chodzi. Globalni władcy, mający obecnie do swej dyspozycji ogromne zasoby nauki i techniki, postanowili wdrożyć filmową fikcję w realną rzeczywistość.

W tym celu postanowili zafundować nam Apokalipsę, w formie globalnej mistyfikacji koronawirusowej.

Należy w tym miejscu podkreślić, że kilkadziesiąt rodzin bankierskich, pomimo swego ogromnego bogactwa, nie byłoby w stanie wdrożyć w skali globalnej tego gigantycznego oszustwa bez udziału mas pomocników:

• Setek tysięcy propagandzistów, bełkoczących w mediach na temat „pandemii” 24 godziny na dobę;

• Setek tysięcy „polityków” wszelkiej maści i wyznań wdrażających w rządzonych społeczeństwach, coraz bardziej absurdalne i obłąkane zarządzenia;

• Milionów członków personelu medycznego, kłamiących za judaszowe srebrniki, o tysiącach „przypadków” czegoś;

• Milionów policjantów, żołnierzy, urzędników wszelkich rang, wymuszających na opornych wypełnianie zarządzeń;

• Setek tysięcy wyższych funkcjonariuszy globalnych korporacji i banków, planujących już „wielkie wyzerowanie” gospodarcze polegające na pozbawieniu majątków właścicieli drobnych firm i szeregowych obywateli, załamujących się już pod ciężarem kolejnych „lockdown’ów” itd..

Cytat z Gary D. Barnett’a lapidarnie opisuje obecną rzeczywistość:

The agenda for the future is to keep society in the dark not for one winter, but for eternity. The tool being used for this effort is called a deadly 'virus pandemic,' but in truth, it is simply astounding propaganda based on a lie, a lie that is totally dependent on a weak, ignorant, and compliant populace.”

Ponieważ naukowo- techniczna baza dla materialnego przekształcenia naszej Matki Ziemi w piekło została już osiągnięta, nastąpił czas działania.

Z wielu informacji przekazywanych od lat przez niezależnych naukowców, badaczy i obserwatorów, zacytuję tylko dwa, wydające się być kluczowymi. Przy czym nie rozsądzam przez to o ich wartości merytorycznej, pozostawiając ocenę bardziej poinformowanym czytelnikom.

Pierwsza sprawa to cele i zadania cyklotronu (http://home.agh.edu.pl/~kakol/efizyka/w22/extra22a.html) usytuowanego od lat pod Genewą.

Według niedawnego oświadczenia szefa tej instytucji (https://youtu.be/5OYf87iMxD8), jej naczelnym celem jest „przebicie okna do innego wymiaru”, z którym to podobno nawiązano już kontakt informacyjny, a sprawą krótkiego czasu jest otwarcie fizycznej drogi komunikacyjnej (wspomnianego okna).

Czym zajmować będą się demony przedostawszy się na „naszą stronę”, daje natomiast odpowiedź drugie cytowane źródło:

 https://youtu.be/O0JYRCyu73U

Wśród kilku wątków omawianych w tym materiale, znajduje się informacja o kompozycji „szczepionek” mających mieć zastosowanie w „walce z pandemią”.

Obok powszechnie już znanych elementów, jak pospolity aceton, glin, różnorakie substancje toksyczne, oraz pochodzący z usuniętych płodów i zabitych dzieci materiał biologiczny, znajdują się tam podobno elementy DNA „nieziemskiego” pochodzenia, posiadające umiejętność reprodukcji i przejmowania kontroli nad komórkami organizmu osoby zaszczepionej.

Według naukowych dyskutantów z zacytowanego źródła, właściwość ta ma umożliwić przetwarzanie ofiar w elektroniczno-biologiczne hybrydy, które po wyeliminowaniu nadmiaru populacji, pozostaną jedynymi mieszkańcami ziemi.

Nam pozostaje tylko czekać, czy i kiedy ten plan zostanie wprowadzony w życie. Ciągle pozostaje jeszcze źdźbło nadziei, że poziom dyskomfortu spowodowany całym projektem, osiągnie taki poziom, że ludzkość ocknie się i zacznie swą reedukację.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale