53 obserwujących
964 notki
512k odsłon
  541   0

Nowa normalność, czyli ludzki materiał biologiczny w służbie szatana

Fabuła walki z mityczną „pandemią” nabiera coraz większego tempa. Widać, że reżyser tego globalnego spektaklu bardzo się spieszy. Zadziwiająca jest harmonia z jaką „władcy” różnych państw, często bardzo skonfliktowanych z sobą, wkomponowują się w uniwersalne zadanie „obrony ludzkości przed śmiercionośnym wirusem”.

W nadchodzącym tygodniu rozpoczynają się masowe „szczepienia” w Wielkiej Brytanii. W celu zachęcenia obywateli do współpracy z wojskiem wdrażającym ten projekt w życie, „premier” Boris Johnson, dał się publicznie zaszczepić w obecności kamer telewizyjnych. Poziom intelektualny „premiera” pozwala mu zapewne uwierzyć w zapewnienia, że zamiast „szczepionki” wstrzyknięto mu wodę destylowaną. W Stanach, jeszcze w tym miesiącu, zostanie uruchomiona militarna baza danych, rejestrująca wszystkich zaszczepionych, a masowe „szczepienia” mają ruszyć niebawem. „Rosyjski patriota” Władimir Putin wydał już rozkaz masowego „szczepienia” swych rodaków (https://apnews.com/article/europe-moscow-coronavirus-pandemic-vladimir-putin-europe-093e3ef365591e9eafde5874253b04cf ), itd.

Na temat kompozycji i funkcji samych „szczepionek” wiele było dyskusji wśród niezależnych ekspertów. Sam pisałem o tym w poprzedniej publikacji (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1095564)

Prawdziwe zainteresowanie musi wzbudzić najnowsze potknięcie Kill (Bill) Gatesa, wyjawiające przed kamerami najistotniejszą funkcję szczepionki, polegającą na trwałej modyfikacji ludzkiego DNA, poprzez przecięcie i zainstalowanie w DNA osoby zaszczepionej, elementu przejmującego nad nim całkowitą i permanentną kontrolę.

Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego krótkiego video, nawet tych, którzy nie znają ani słowa angielskiego. Kill Gates demonstruje to wizualnie na modelu molekuły ludzkiego DNA w tak obrazowy sposób, że nikt nie może mieć żadnych wątpliwości o co chodzi:

https://youtu.be/ksEVaO806Oo

Jak minimum, taka „szczepionka” umożliwi monitorowanie danego osobnika i kontrolę jego zachowania. Warto zauważyć, że nawet minimalna wrodzona wada DNA jest powodem chorób, takich jak np. autyzm. Co więc Kill Gates i jego kompania, może osiągnąć w organizmie zaszczepionego osobnika, jest otwarte do prognozowania. Jedno nie ulega wątpliwości, zaszczepieni przestaną być ludźmi, a jedynie zdalnie sterowanym materiałem biologiczno-elektronicznym.

Taką przyszłość szykują nam światowe „elity”, ich pryncypałowie globalni bankierzy i ich władca szatan!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale