45 obserwujących
810 notek
411k odsłon
  248   0

Globalne ludobójstwo w imię dobrze pojętej pragmatyki

Wielu obiektywnych obserwatorów upatruje przyczyn społecznie katastrofalnych rezultatów „walki z covodem” w „błędach metodologicznych rządowych ekspertów”, „niedoinformowaniu”, „pomyłkach”, lub „panikarstwie” administracji poszczególnych państw i tym podobnych „potknięciach decydentów”.

Biorąc ich „wysiłki w walce z pandemią” za dobrą monetę, stara się doradzić, skorygować informacje i wytłumaczyć im błędy w decyzjach. Nie jest natomiast w stanie zrozumieć, że cały scenariusz jest skrupulatnie i z pełną premedytacją zawczasu przygotowany i wdrażany z intencją „ostatecznego rozwiązania problemu ludzkości”, poprzez de facto jej biologiczną likwidację.

Paradygmat myślowy nie pozwala im zaakceptować faktu, że ktoś przy zdrowych zmysłach mógłby zaplanować takowy scenariusz.

Tymczasem z punktu widzenia, należącej do szatańskiego plemienia, globalnej oligarchii, , wdrażany program jest nie tylko „normalny”, ale wręcz „racjonalny”.

Jej paradygmat uznaje bowiem Ziemię, jej bogactwa i przyrodę za nadaną im odwieczną własność. Przy czym Ludzkość stanowi takie same „dobro naturalne”, jak przykładowo ropa naftowa, czy zasoby leśne. Jeśli więc, w pewnym momencie uznają populację wilków lub zająców za nadmierną, to dają polecenie leśniczym dokonania odstrzału. Takie decyzje nie wybudzają w nich żadnych odruchów emocjonalnych, nie mówiąc już o wyrzutach sumienia, o ile takie w ogóle posiadają.

Jak już szczegółowo wyjaśniłem w jednym z mych poprzednich artykułów ( https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/360), z punktu widzenia przeprowadzanej obecnie przez oligarchię „IV Rewolucji Przemysłowej” , decyzją powyższa jest nie tylko pożądaną, ale wręcz optymalną.

Tymczasem wspomniani na wstępie uczciwi obserwatorzy, swym postępowaniem tworzą tym zbrodniarzom swoiste „alibi społeczne” i zasłonę dymną dla wdrażających w życie programu IV Rewolucji „elitom”, składającym się na obecnym etapie degrengolady, z całej plejady psychopatów, zboczeńców (Macron), sadystów (np. tow. Xi), imbecyli (np. Boris Johnson), trupów (Joe Biden) oraz renegatów z grona Ludzkości, takich jak „nasz premier” Morawiecki.

Każdy kto nie jest w stanie pojąć i zaakceptować tej przerażającej prawdy, skazany jest z góry na przegraną w obecnej globalnej wojnie z Ludzkością.

Jednym z głównych oręży w tej w tej wojnie jest „program masowych szczepień”, o którym to pisałem już niejednokrotnie: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1095564, https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/331.

Program ten wdrażany jest głównie w krajach Zachodu. Chińskie przeludnienie będzie likwidowane tą metodą później w miarę postępów w pełnej automatyzacji procesów produkcyjnych.

Natomiast kraje III Świata nie są tak dobrze zorganizowane jak Chiny, by móc skutecznie posłużyć się powyższą metodą. Dlatego z myślą o nich zaczyna się wprowadzać drugą po „covidzie” plagę apokaliptyczną , jaką stanowi GŁÓD.

Jednym z głównych globalnych producentów i eksporterów żywności są Stany Zjednoczone. Prócz tego globalne Agro korporacje takie jak np. Monsanto (obecnie Bayer https://www.forbes.pl/biznes/monsanto-placi-miliardowe-odszkodowania/x5hepvx ) są pośrednio właścicielami ogromnego potencjału produkcji rolnej w takich krajach jak Ukraina, Brazylia, Argentyna i inne państwa Ameryki Południowej.

Globalne Agro korporacje zaczęły już rozwijać produkcję „syntetycznej żywności”, a jedną z pierwszych decyzji administracji Bidena jest zmniejszenie areału zasiewów o jedną trzecią, poprzez różnorakie decyzje administracyjno-represyjne w stosunku do farmerów amerykańskich oraz programu „gospodarstwo za rentę”, nieco na podobieństwo sławnego unijnego wykupu kutrów polskich rybaków.

Szczegółowe omówienie najbliższych planów i już osiągniętych rezultatów w globalnej walce z żywnością przedstawia poniższy materiał filmowy:

https://youtu.be/ojA9Ed7EYLs

Wciąż otwartym pozostaje natomiast pytanie: jaką trzecią plagę ściągną na nas dzieci szatana?

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale