44 obserwujących
811 notek
411k odsłon
  174   0

Międzynarodowy alert organizacji pracowników służby zdrowia

Sytuacja wokół pandemii covida zaczyna również niepokoić szersze kręgi uczciwych pracowników służby zdrowia.

W lutym tego roku międzynarodowa organizacja United Health Professionals, wystosowała przesłanie do władz kilkudziesięciu państw świata z apelem o natychmiastowe zaprzestanie „restrykcji sanitarnych” związanych z mityczną pandemią koranawirusa. Pełną treść dokumentu można znaleźć w tym linku:

https://drive.google.com/file/d/1oztJ-gAVd1fvSrmAfObb1tBdIbNGh5v7/view.

Najistotniejsze punkty dokumentu, w polskim tłumaczeniu zamieszczam poniżej:

„Tak zwany ‘lockdown’ mieni się być globalnym naukowym oszustwem o bezprecedensowych proporcjach.

Należy usunąć następujące bezprawne i nie mające podstaw naukowych posunięcia: lockdown, obowiązek noszenia masek, oraz ‘socjalny dystans’.

Zwłaszcza lockdown, nie tylko uśmiercił wiele osób, ale również zniszczył fizyczne i umysłowe zdrowie masy innych, gospodarkę, edukacje i wiele pozostałych aspektów życia. Socjalne restrykcje nie mają wpływu na zachowanie i rozprzestrzeniane się wirusa.

Należy usunąć doradców mających powiązania z przemysłem farmaceutycznym i niezwłocznie wstrzymać kampanię szczepień, oraz oszustwo pseudo-‘zdrowotnych paszportów’, będących w istocie narzędziem czysto politycznym.

Kiedy władze znają prawdę a mimo to naruszają prawa człowieka, kurs na który wprowadzają społeczeństwa jest bardzo niebezpieczny.”

Należy jedynie mieć nadzieję, że tego rodzaju apele, w końcu podziałają na „władców”, w przeciwnym bowiem przypadku ich koniec nie będzie lepszy od tego jaki szykują swym „poddanym”.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale