50 obserwujących
859 notek
437k odsłon
  364   1

Kult covida a grzech nieczystości sanitarnej

Głowa amerykańskiego Sanepidu święty Fauci
Głowa amerykańskiego Sanepidu święty Fauci

Mój wieloletni znajomy, zagorzały katolik, na mą uwagę ostrzegającą go przed przyjęciem trującego zastrzyku, zwanego przez propagandę i kościół katolicki „szczepionką”, odparł mi w następujący sposób:

„Szczepimy się w poczuciu odpowiedzialności nie tylko za siebie ale także za innych. To nasz zbiorowy obowiązek. Jeśli z tego powodu przyjdzie położyć głowę, to pro publico bono. A to też jest coś warte u Pana. Wszystkiego dobrego, również dla odszczepieńców.”

Od dłuższego już czasu tak zwany „kościół katolicki” jest jedynie atrapą Kościoła Chrystusowego za którą uwijają się roje demonów przebranych w szaty liturgiczne. Milczeć o tym po prostu dalej nie można!

Większość wiernych, nawet bezmyślnych, podświadomie zdaje sobie z tego fałszu sprawę i świątynie pustoszeją. Na placu boju pozostają jedynie ci kierujący się jedynie uczuciami. I dla tych szatan, rządzący dziś niepodzielne światem, wprowadził „kult covida”.

Rytuał , zarówno w świątyni, jak i poza nią (w sferze społecznej), odbywa się w niezmienionej formie. Jedynie co się zmieniło, to głowa kościoła na szatana i asysty jego świętych.

W tym miejscu ważna dygresja: Ja nie zachęcam do nieuczęszczania do Świątyni Pańskiej. W końcu Ona jest własnością Chrystusa i wszystkich wiernych, zawłaszczoną przez szatana, ale skierowania się JEDNOZNACZNIE do Chrystusa! Uczęszczając na Msze Święte, jako JEDYNY nie zakładam ZNAKU BESTII, jakim jest kaganiec, nawet przez najzatwardzialszych covidzian przyznanym całkowicie bezużytecznym w walce z MITYCZNĄ PANDEMIĄ! Kaganiec TO DEKLARACJA SŁUZBY SZATANOWI, czy ktoś robi to świadomie czy nie!

Pan Bóg rozliczy tych „wiernych” i ich fałszywych „pasterzy”. Mnie nic do tego! Natomiast wskazanie na największe zagrożenie dla otoczenia jakie stanowią fanatycy kultu covida, jak ten którego sentencję zacytowałem na wstępie, już jest mym prawem i obowiązkiem!

Jest sprawą krótkiego czasu, kiedy efekty trujących zastrzyków osiągną takie rozmiary, że oprawcy nie będą ich w stanie zatuszować. Wtedy winą za ten stan rzeczy propaganda obarczy „odszczepieńców”, na podobieństwo zakaźnych szczurów, szerzących epidemie!

Wtedy do akcji ruszą wspomniani fanatycy by „pro publico bono”, zmuszać do szprycy „odszczepieńców”, a jeśli to nie da skutku, to jak w najlepszych czasach inkwizycji ZAPŁONĄ STOSY ( w przenośni). W końcu grzech NIECZYSTOŚCI SANITARNEJ MUSI BYĆ UKARANY!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale