50 obserwujących
856 notek
435k odsłon
  531   2

Mistyfikacja covida; Italia wysuwa się przed szereg!

Według rozporządzenia, które zamieszono w oficjalnym Monitorze Republiki Włoskiej (https://www.gazzettaufficiale.it/eli/id/2021/04/01/21G00056/sg) z kwietnia tego roku, władze republiki wprowadzają uniwersalny obowiązek szczepienia się wszystkich bez wyjątku obywateli.

Poniżej zamieszczam moje tłumaczenie komentarza Alexisa Bugnolo opisujący detale tego „przedsięwzięcia”. (https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/italy-facing-civil-war-as-prime-minister-orders-vaccines-to-be-mandatory-for-all).

„W sprzeczności z Włoską Konstytucją, Europejska Kartą Praw Człowieka, Deklaracją Praw Człowieka ONZ, oraz każdą medyczną, naukową i religijną normą, Sanitarna Dyktatura zaaprobowała ustanowienie prawem Administracyjnego Dekretu rządu Mario Draghi.

Nowe prawo tego dyktatorskiego dekretu, wymagać będzie od każdego mieszkańca Włoch, poddania się obowiązkowemu szczepienia, bez względu na jego religię lub sumienie. Ci, którzy odmówią tego, będą pozbawieni prawa opieki medycznej we wszystkich publicznych i prywatnych zakładach zdrowotnych.

Zgodnie z nowym prawem, nawet ci którzy nie są w danym momencie władni decydować o swym losie, np. śpiący, będą szczepieni przez medyków, ponieważ ich ‘przyzwolenie’ wynika ‘z założenia’.

To jest barbarzyństwo! Już kilka tygodni wcześniej rząd zastraszał politycznych dysydentów perspektywą zamknięcia w zakładzie psychiatrycznym w przypadku odmowy szczepienia.

Teraz każdy opór może zostać zakwalifikowany jako ‘szaleństwo’ z wynikającymi z tego faktu konsekwencjami.

Do tej pory, jedynie odbiorcy zasiłków dla bezrobotnych byli zobowiązani do szczepień. Teraz całe bezprawie pójdzie na karb ‘pandemii’.

Wraz z przyjęciem tego ‘prawa’, oraz poprzedzającego go ‘zielonego paszportu” uprawniającego do podróży pomiędzy regionami Italii, sytuacja osiąga nowy poziom eskalacji.

W tej sytuacji wiele grup opozycyjnych zadeklarowało zbrojne powstanie przeciw rządowi.

Tylko Bóg wie czy wojna domowa wybuchnie obecnie we Włoszech”

Jedynym moim komentarzem do powyższego tekstu, jest rada dla spolegliwych obywateli III RP, by miast tłumaczyć „polskich władców” z ich postepowania, wzięli się do jak najszybszego ich usuwania, zanim będzie za późno!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale