50 obserwujących
856 notek
435k odsłon
  175   3

Rosja; drugie podejście do afery covida

Pies i kundel
Pies i kundel

Jak zaprezentowałem w swym poprzednim artykule (https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/478 ), tylko 10% Rosjan zdecydowało się na „szczepienie” Sputnikiem.

Jeszcze czas niedawno temu (https://anti-empire.com/russia-now-leads-the-world-in-faucism/), odpowiadając na pytanie dziennikarzy Ławrow stwierdził, że przymusowe szczepienia byłyby niezgodne z prawem. Putin tchórzliwie wyraził się wtedy, bez przyjmowania klarownej pozycji, że były by one nieproduktywne.

Dziś, pomimo faktu że 87% Rosjan jest przeciwnych szczepieniu ( https://anti-empire.com/87-of-russians-do-not-want-vaccine-in-their-body-so-the-government-will-extort-them-to-get-it-anyway/) Kreml wprowadza obowiązek szczepień w Moskwie i regionach (https://tass.com/society/1304007).

Pomimo, że Putin usiłuje zręcznie sterować tymi sprawami „z tylnego siedzenia”, delegując decyzje do poszczególnych regionów, mera Moskwy Sobianina, a nawet swego zapijaczonego rzecznika Pieskowa, to nie wydaje się by w tym, już drugim podejściu do wdrażania globalistycznej agendy, mógł się on wykręcić sianem i dalej grać rolę „antyglobalistycznego, rosyjskiego patrioty”.

Społeczeństwo zostało ostatecznie podzielone ( https://www.themoscowtimes.com/2021/06/17/russias-unprecedented-mandatory-vaccination-push-divides-society-a74237), a przebiegła kreatura w osobie prezydenta Rosji, została ostatecznie zdemaskowana w oczach rosyjskich patriotów.

Fakt ten będzie miał istotny wpływ na dalszy przebieg ludobójstwa covidowego nie tylko w Rosji, ale i świecie. Los Putina powieli wielu innych „patriotycznych przywódców”, jak węgierski Orban, który mamił Naród anty emigracyjną, pro narodową retoryką, a już w pierwsze dni od zaprowadzenia pandemii, wprowadził stan wyjątkowy, a dziś ustanowił już Węgry europejskim liderem w ilości „szczepień” (ponad jedną trzecią populacji).

W ogólności, po ostatecznym opadnięciu polityczno-propagandowej kurtyny, należy ze smutkiem skonstatować, że nie ma wśród światowych „przywódców” autentycznych patriotów.

Dzielą się oni jedynie na dwie grupy: „postępową” oficjalnie propagującą idee NWO, przykładowo: Merkel, Macron, Johnson, Biden, itd., oraz bardziej plugawą, potocznie zwaną „populistyczną”, która swą obłudną retoryką przyciąga zdrowszą część społeczeństwa, tylko po to by wpuścić ją w maliny. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że osobnicy pokroju Kaczyńskiego, Orbana, Putina i tym podobni cechują się nie tylko odrażającą hipokryzją i cynizmem, ale są też znacznie niebezpieczniejsi i bardziej szkodliwi od pierwszej, ponieważ neutralizują tą część społeczeństwa, która chciałaby i mogła poprowadzić proces sanacji.


https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Zobacz galerię zdjęć:

Piesek
Piesek
Twarze dzisiejszego Kremla: Zapijaczony Pieskow, mer Moskwy Sobianin, główny herszt Putin
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale