50 obserwujących
859 notek
437k odsłon
  235   1

Do czego doprowadzi rosyjski terror covidowy?

Wolność i demokracja a la russe
Wolność i demokracja a la russe

Jakby pod chlaśnięciem (czyjegoŚ?) bata, rosyjscy „przywódcy” ruszyli do walki ze śmiercionośnym wirusem. Do tej pory jedynie 10% obywateli poddało się szprycowaniu. Nie też nie wskazywało na „nagłą katastrofę” w postaci „wzrostu przypadków (czego?)”, a tu nagle nastąpił brutalny zwrot w kierunku „wielkiego sanitariatu”!

Szprycowanie staje się obowiązkowe! Za jego wykonanie w stosunku do pracowników odpowiadają właściciele przedsiębiorstw, pod groźbą, gigantycznych jak na rosyjskie warunki, kar do $1500 (https://anti-empire.com/mandatory-vaccination-orders-spread-to-more-russian-regions/) .

Dla „niezaszczepionych” zamknięte zostają bramy szpitali ( https://www.themoscowtimes.com/2021/06/18/moscow-hospitals-to-limit-treatment-to-vaccinated-patients-a74258), choć i oni partycypują w kosztach społecznego systemu ochrony zdrowia!

Szczególnie drastyczne metody podjął mer Moskwy Sobianin (https://anti-empire.com/sobyanin-who-couldnt-get-15-to-vaccinate-in-6-months-wants-business-owners-to-get-60-to-vaccinate-in-a-month-or-else/), znany już ze swej brutalności i nieudolności z pierwszej rundy terroru na przełomie 19 i 20 roku.

Zbrodnicze i bandyckie zarządzenia tego osobnika są nie tylko niezgodne z prawem, logiką i zasadami moralnymi cywilizowanego społeczeństwa, ale na dodatek ustanawiają niemożliwy do wypełnienia miesięczny termin wyszprycowania obywateli!

Nasuwa się więc pytanie, do czego ta sytuacja doprowadzi?

Rosja to specyficzny kraj, a Rosjanie Naród! Nad ich unicestwieniem pracowali już bezskutecznie Mongołowie, Niemcy (dynastia Romanowów), żydzi (żydokomuna), a teraz również żydzi (żydoglobalizm).

Rosjanie pokonywali ich zawsze nieskończoną cierpliwością, biernym oporem, oraz PEŁNYM BRAKIEM ZAUFANIA DO (ZAWSZE OKUPACYJNYCH) WŁADZ.

W przeciwieństwie do „ufnych” zachodnich społeczeństw, daje im to margines przewagi nad światowymi oligarchami i ich rosyjskimi zausznikami!

Trzymajmy więc kciuki za Rosjan, w nadchodzących zmaganiach o przetrwanie!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale