50 obserwujących
858 notek
436k odsłon
  194   3

Covidowy bioterroryzm status na dziś

Już w czasie zagmatwanego śledztwa dotyczącego zabójstwa prezydenta Kennedy’ego, odpowiedzialna za tą zbrodnie CIA zaczęła rozpowszechniać wśród amerykańskiego społeczeństwa „poglądy”, że żaden rozumny człowiek nie powinien dawać wiary „teoriom spiskowym”. Ponieważ przeważająca liczba ludzi jest z natury niezbyt inteligentna, to szansa pokazania się jako „rozumna osoba” dała tej propagandowej kampanii takie przyspieszenie, że dziś „w towarzystwie” spiskowe bajki nie są dobrze widziane. Niedawno jeden „rozumny” interlokutor, z inteligentną dumą w głosie poinformował mnie, że „nie jest zwolennikiem teorii spiskowych”. Ja ze swej strony nie jestem zwolennikiem wojen, ale nie tak głupim, by oczekiwać z tego powodu ich braku. Podobnie ma się sprawa ze spiskami, które na obecnym etapie degrengolady ludzkości są sprawą powszechną. Przy czym najniebezpieczniejszym jest globalny terroryzm pod przykrywką „covidowej pandemii”.

W kolejnym kroku w kierunku zmuszenia obywateli do akceptacji trujących szpryc, mer Moskwy Sobianin (https://anti-empire.com/moscow-decrees-vaccine-passports/) zadeklarował wprowadzenie „paszportów szczepiennych”. Ten krok stawia Moskwę na pozycji lidera w globalnym bioterroryzmie. Jednakowoż Rosjanie są tak specyficzną nacją, że nie oznacza to automatycznie ich uległości w stosunku do zbrodniczego reżimu, a więc i w konsekwencji efektu planowanego ludobójstwa.

Rosyjski system „wziatek”, jest tak powszechny i zakorzeniony w społeczeństwie, że każdą sprawę można załatwić przy jego pomocy, bez potrzeby szukania „prywatnych kontaktów”. Wystarczy policjantowi wraz z prawem jazdy włożyć banknot o stosownym nominale, by uzyskać natychmiastowe rozgrzeszenie z wykroczenia. Koperta z sumą odpowiadającą powadze sprawy, wręczona urzędnikowi, rozwiązuje z marszu problem prawny.

Nie inaczej, a może nawet przede wszystkim ten zwyczajowy system pomocny jest w obronie przeciw bioterroryzmowi okupacyjnej władzy. Jak podają rosyjskie media „niszowe” (https://baza.io/posts/ac4e2515-10f5-4c60-b6cd-fbee4e318feb), za jedyne $140 można już uzyskać w Moskwie, nie tylko sam dokument paszportowy, ale i wpis do elektronicznego systemu danych. Tak więc za niedługo, według oficjalnych danych zostanie w Rosji „zaszczepionych” powiedzmy 90% populacji, a spodziewanego efektu w postaci fali śmierci nie będzie! Pozostaje jedynie poczekać wyjaśnienie tego fenomenu przez oficjalne czynniki i propagandowe media. Być może położą to na karb „doskonałości” Sputnika w porównaniu do zachodnich szczepionek? Jakby nie było, problem zaistnieje.

Nie będzie go natomiast na Zachodzie , gdzie anemiczne demonstracje przeciw bioterrorowi nie wzruszają lokalnych siepaczy. W Londynie odbyła się nawet demonstracja uczniów, przeciw powyższemu, ale została brutalnie stłumiona.

Podczas gdy w szkołach obowiązują kagańce i „dystans socjalny”, na wyścigach konnych, gromadzących najbogatszą „elitę”, panowie w cylindrach i surdutach i panie w eleganckich kreacjach, popijając z kieliszków i śpiewając wesoło, nie podlega żadnym restrykcjom. Nie ma kagańców, dystansu, wesoły tłum nadludzi ociera się przyjacielsko o siebie. Czyżby tam nie zawitał straszny covid? A może w ogóle go nie ma? W przeciwnym bowiem przypadku, nadludzie nie zachowywali by się tak swobodnie, ale siedzieli w swych pałacowych norach trzęsąc się z e strachu.

Powyższy obraz nie byłby pełny, bez wspomnienia komunistycznego mocarstwa ChRL. Czy Chiny podlegają również władzy globalnych oligarchów, a co za tym idzie i bioterrorowi? Trudno zgadywać. Narastającej wrogości pomiędzy ChRL a Zachodem w ogólności a Stanami w szczególności, kłam zadaje zachowanie się tej pierwszej w stosunku do działań finansowych Waszyngtonu, polegających na masowym rozdawnictwie tysięcy miliardów dolarów, już nie tylko swym oligarchom, ale pospólstwu w ogólności.

Amerykanie mogą emitować elektronicznie (bo papieru by nie wystarczyło) astronomiczne sumy „najpewniejszej rezerwowej waluty świata” , ale bez chińskich towarów, spowodowałoby to jedynie równie astronomiczną inflację. Jak się jednak okazuje (https://asiatimes.com/2021/06/the-enduring-triumph-of-chimerica/) , po cichu wspierają oni amerykański „stimulus” ponownie wykupując US Treasury Bills. W jakim celu to robią pozostaje słodką tajemnicą towarzysza Xi-Zen-Pina i jego kolegów z Politbiura. Otwartym pozostaje więc tylko jedno pytanie, czy to żydowska oligarchia obrabia Chińczyków, czy też Chińczycy szykują dla niej jakąś niespodziankę na przyszłość?

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale