50 obserwujących
884 notki
449k odsłon
  358   4

Covid Italia; pierwsi w kolejce po śmierć emeryci!

Włosi demonstrują inne niż Brytyjczycy podejście do problemu covidowej mistyfikacji.  Tą ostatnią zaprezentowałem w mym poprzednim artykule, ale w imię dobrze pojętej "wolności słowa" została ona "ukryta"  Nie, nie, nie ocenzurowana!  Cenzura to była metoda komunistów!  Dla tych, którzy nie zdążyli jej przeczytać link gdzie można ją przestudiować  https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/511

Włoski neurochirurg, który operował 18-letnią dziewczynkę, która zmarła po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid, twierdził, że nigdy nie pracował z mózgiem w tak ciężkim i niekontrolowanym stanie zapalnym.

18-letnia mieszkanka Sestri Levante z Camilla Canepa, otrzymała szczepionkę AstraZeneca podczas „dnia otwartego” 25 maja.

Do 3 czerwca została przyjęta do izby przyjęć z bólem głowy i światłowstrętem lub nadwrażliwością na światło. Tomografia komputerowa nie wykazała śladów zakrzepicy i Canepa została wypisana.

Canepa wróciła do izby przyjęć 5 czerwca cierpiąc na „deficyty motoryczne”, jak podaje Italy24News.com.

Po odkryciu zakrzepicy Canepa została przeniesiona do szpitala San Martino w Genui, gdzie chirurg Alessandro d'Andrea zdiagnozował problem.

W rozmowie z włoskimi mediami Il Piccolo, Gianluigi Zona, dyrektor kliniki neurologicznej i neurotraumatologicznej szpitala San Martino, opisał, że jest zaskoczony ciężką zakrzepicą widoczną na obrazach mózgu Canepy.

„Nie jestem wirusologiem czy epidemiologiem, ale w obliczu obrazu, który zobaczyłem w głowie tej dziewczyny, jasne jest, że mamy do czynienia z czymś nienormalnym” – opisuje Zona.

„Zdecydowaliśmy się na kraniotomię dekompresyjną, czaszka została otwarta, aby zmniejszyć ciśnienie wewnętrzne” – powiedział Zona.

Jednak według lekarzy mózg nie drenował, a zamiast tego wchłaniał krew, czego Zona nigdy wcześniej nie widział.

„Wszystkie zatoki żylne zostały zablokowane przez skrzeplinę, czego nigdy nie widziałem przez wiele lat w tym zawodzie. “ powiedział

„Musisz wyobrazić sobie zatokę żylną jako rzekę pośrodku doliny, w której zbiega się kilka strumieni” – opisuje Zona. „Jeśli na środku cieku zostanie zbudowana tama, rzeka pęcznieje i w tym miejscu dopływy nie są w stanie odpłynąć, co powoduje wzrost ciśnienia w górnym biegu”.

Rodzice Canepy twierdzą, że „Camilla nie miała choroby” przed zaszczepieniem, ponieważ wszczęto śledztwo w sprawie dziwacznej śmierci.

Śmierć Canepy, a także kilku innych, skłoniła włoskich urzędników służby zdrowia do wstrzymania dystrybucji AstraZeneca wśród osób poniżej 60 roku życia w zeszłym miesiącu.

„AstraZeneca będzie używana tylko dla osób powyżej 60 roku życia”, powiedział komisarz ds. COVID we Włoszech, Francesco Figliuolo.

„Ocena ryzyka i korzyści uległa zmianie”.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale