50 obserwujących
888 notek
450k odsłon
  200   2

W walce z covdowym terrorem ciągle brak świadomości meritum

Kolejna fala terroru covidowego wywołuje reakcję zmęczonych społeczeństw. Po półtoramilionowej demonstracji przed dwoma tygodniami w Londynie, władze wycofały się nieco z restrykcji administracyjnych, a w ich miejsce wprowadzają novum w postaci comiesięcznych „szczepień”, o czym pisałem już uprzednio (https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/511 ).

Problem jest jednak głębszej natury. Dla jego zilustrowania posłużę się cytatem wypowiedzi jednego z greckich uczestników: „Więc nieszczepieni są niebezpieczni? Ok, ale dlaczego ci ludzie, którzy nami rządzą, nie są w stanie zrozumieć, że WYBIERAMY takie ryzyko i nie boimy się śmierci? Dlaczego tak trudno to pojąć?” To nie władcy poszczególnych państw nie są w stanie pojąć sytuacji, ale obywatele!

Władcy praktycznie wszystkich państw świata, to zausznicy i siepacze rządzącej światem oligarchii, tzw. „ Globo Cap”. Oni wiedzą, że nie ma żadnej epidemii, ani mitycznego covida, wiedzą doskonale, że wstrzykują ludziom śmiertelną truciznę a nie żadną „szczepionkę” i aby zmusić obywateli do spolegliwości, terroryzują ich „zarządzeniami sanitarnymi”, tak by zniechęcić ich do oporu i wyszprycować wszystkich! Póki tego Ludzkość nie zrozumie i nie podejmie walki z tymi zbrodniarzami i obłąkańcami, póty szans na ratunek nie ma!

Dla zilustrowania sytuacji przedstawiam doniesienia prasowe z Grecji i Francji, w polskim tłumaczeniu i z pozostawieniem specyficznej propagandowej narracji mediów głównego nurtu.

Tysiące wyszły na ulice w dwóch największych greckich miastach, aby zaprotestować przeciwko nowym przepisom zdrowotnym, które zabraniają nieszczepionym dostępu do wielu przestrzeni publicznych i wymagają od personelu medycznego wykonania zastrzyku, a także planów szczepienia nastolatków.

W środę w Atenach i Salonikach widziano tłumy demonstrantów, których według Associated Press było tysiące, niektórzy podobno skandowali „Ręce precz od naszych dzieci!” podczas gdy inni wznieśli transparenty z napisem „Odmawiamy trucizny szczepionkowej”.

Protesty następują w następstwie kilku nowych środków pandemicznych, z których jeden skutecznie zamyka wszystkie zamknięte miejsca publiczne dla nieszczepionych, w tym bary, restauracje, teatry i inne miejsca rozrywki. Restrykcje wejdą w życie w piątek i będą obowiązywać co najmniej do końca sierpnia, jako część wysiłków na rzecz ograniczenia transmisji w zatłoczonych barach i klubach, które rząd obwinia za niedawny wzrost liczby przypadków.

„Po półtora roku nikt nie może już twierdzić, że nie ma wiedzy na temat koronawirusa”, powiedział premier Kyriakos Mitsotakis na początku tego tygodnia. „ Kraj nie zamknie się ponownie z powodu postaw niektórych ludzi… To nie Grecja jest niebezpieczna, ale nieszczepieni Grecy ”. Więc nieszczepieni są niebezpieczni? Ok, ale dlaczego ci ludzie, którzy nami rządzą, nie są w stanie zrozumieć, że WYBIERAMY takie ryzyko i nie boimy się śmierci? Dlaczego tak trudno to pojąć?

Personel domu opieki będzie również musiał zostać zaszczepiony od 16 sierpnia. Podobna zasada wejdzie w życie we wrześniu dla pracowników wszystkich szpitali publicznych i prywatnych. Kliniki, które łamią nowe ograniczenie, mogą zostać ukarane grzywną w wysokości 50 000 euro.

W kolejnym kontrowersyjnym posunięciu, które ma rozpocząć się w czwartek, rząd zezwoli również nastolatkom w wieku 15 lat na otrzymanie szczepionki koronawirusowej za zgodą rodzica lub opiekuna.

Pomimo ich rozmiarów i energii, środowe protesty wydawały się być pokojowe. Podczas gdy na niektórych zdjęciach widać było policję w kasku, obecność organów ścigania nie była widoczna w większości materiałów krążących w Internecie. Nie zgłoszono żadnych starć.

Podobne masowe demonstracje miały miejsce również we Francji w środę, gdzie tłumy wyszły na ulice w całym kraju, aby uczcić Dzień Bastylii i zaprotestować przeciwko nowemu nakazowi szczepienia dla pracowników służby zdrowia. „Przepustka zdrowotna”, która ma zostać wprowadzona w sierpniu, również wywołała oburzenie.

Francuskie protesty, w przeciwieństwie do tych w Grecji, były gwałtowne

Źródło: https://www.rt.com/news/529233-greece-protest-vaccine-mandate/

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale