50 obserwujących
882 notki
448k odsłon
  264   2

Kill Gates i Soros łączą się dla korzyści z plandemii

Cicha inauguracja nowego przedsięwzięcia łączącego grupę George'a Sorosa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów powinna przyprawić o dreszcze na plecach każdego, kto wie, jak źli są ci dwaj mężczyźni.

Zgodnie z komunikatem zamieszczonym na stronie Open Societies :

NOWY JORK/LONDYN — Grupa funduszy filantropijnych i inwestorów kierowana przez Soros Economic Development Fund (SEDF), przy wsparciu Fundacji Billa i Melindy Gates, ogłasza dziś uruchomienie Global Access Health (GAH), przedsiębiorstwa społecznego, które będzie dążyć do rozszerzenia dostępu do przystępnych cenowo najnowocześniejszych technologii medycznych poprzez zdecentralizowane badania, rozwój i produkcję na i dla Globalnego Południa.

Grupa sfinansowała przejęcie Mologic Ltd, wiodącego na świecie innowatora w rozwoju technologii szybkiej diagnostyki, w tym testów, które mogą pomóc w zwalczaniu chorób tropikalnych, takich jak denga, bilharcja i ślepota rzeczna, a także COVID-19.

Członkowie GAH zainwestują w tę transakcję co najmniej 41 milionów dolarów.

Transakcja jest ważna, ponieważ przekształca światowej klasy firmę nastawioną na zysk w przedsiębiorstwo społeczne i pozwala całkowicie reinwestować zyski w dążenie do osiągnięcia tych celów. Ta transformacja da jej możliwość wyeliminowania luk w dostarczaniu globalnej diagnostyki w społecznościach i regionach o niskich dochodach.

SEDF to wpływowe ramię inwestycyjne Open Society Foundations.

Sean Hinton, dyrektor generalny SEDF, powiedział:

Pandemia COVID-19 boleśnie pokazała fundamentalne nierówności w globalnym zdrowiu publicznym, a w szczególności kluczowe znaczenie dostępu w krajach o niskich i średnich dochodach do tanich, wysokiej jakości narzędzi diagnostycznych ratujących życie. W tej wyjątkowej transakcji fundusze filantropijne i inwestorzy współpracują z wykwalifikowanym i wizjonerskim zespołem zarządzającym w prawdziwie innowacyjny sposób, aby rozwiązać przynajmniej jedną część problemu, umożliwiając najnowocześniejszej firmie komercyjnej skupienie wszystkich swoich zasobów na rozwiązaniu jednego z najbardziej palące problemy zdrowia publicznego na świecie”.

Firma Mologic została założona w 2003 roku przez Marka Davisa i jego ojca, profesora Paula Davisa, jednego z oryginalnych twórców ClearBlue, pierwszego na świecie domowego testu ciążowego.

„Testowanie lub diagnostyka ma kluczowe znaczenie dla codziennych potrzeb zdrowia publicznego, aby umożliwić lekarzom i pracownikom służby zdrowia zapewnienie pacjentom właściwego leczenia tak wcześnie, jak to możliwe” – powiedziała Roxana Bonnell, ekspert ds. zdrowia publicznego w Open Society Foundations. „Jak widzieliśmy podczas pandemii COVID-19, dostęp do testów jest absolutnie niezbędny, jeśli chodzi o powstrzymanie rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych – problemu, który ostatecznie dotyczy nas wszystkich”.

W ramach transakcji GAH zintegruje zarówno Mologic, jak i siostrzaną organizację non-profit, Global Access Diagnostics (GAD), założoną przez właścicieli Mologic przy wsparciu SEDF, brytyjskiego Departamentu Rozwoju Międzynarodowego i innych w kwietniu 2020 roku.

GAD koncentruje się na taniej produkcji testów diagnostycznych i licencjonuje technologię Mologic w Afryce i Azji Południowej. Mark Davis będzie nadal pełnić funkcję dyrektora generalnego Mologic, a Paul Davis nadal będzie dyrektorem naukowym. GAD będzie nadal funkcjonować jako odrębna organizacja non-profit pod kierownictwem dyrektora generalnego Marka Radforda. Oba będą w całości własnością i zarządzane przez GAH. Szereg innych funduszy filantropijnych i inwestorów jest obecnie zaangażowanych w finalizację swojego udziału w GAH, aby poszerzyć zakres i ambicję organizacji.

Transakcja obejmuje przejęcie przez konsorcjum inwestycyjne wszystkich istniejących udziałów Mologic, w tym należących do dwóch prywatnych zarządzających inwestycjami, Foresight Group LLP i Calculus Capital.

Inwestycje SEDF w GAH i GAD są częścią portfela niedawnych inwestycji dokonanych w ramach zobowiązania Open Society Foundations do rozszerzenia globalnego dostępu do przystępnych cenowo, wysokiej jakości produktów i technologii zdrowia publicznego. Inwestycje te opierają się na dwóch dekadach wsparcia fundacji na rzecz lepszego dostępu do propagowania leków i tworzenia polityki na całym świecie.

Według Truthbasedmedia.com: Wszystko powyższe brzmi różowo. Pozornie takie fuzje zawsze były realizowane. Ale nie trzeba spiskowego umysłu, aby uświadomić sobie jedną z największych zachęt dla globalistów w ich dążeniu do tego, aby szczepienia przeciwko Covid-19 były wszechobecne na całym świecie.

Więcej testów oznacza więcej przypadków. Więcej przypadków oznacza więcej strachu. Więcej strachu oznacza większe zapotrzebowanie na szczepionki. Ta „niewielka” inwestycja w wysokości 41 milionów dolarów przyspieszy uzyskanie globalistycznych celów.

Można się natomiast zastanawiać, dlaczego wyszli z tymi informacjami na publiczne forum. To część narcyzmu tkwiącego w globalistycznych elitach. Chcą, by w przyszłości było wiadomo, że to oni przechytrzyli cały świat. Chcą to wszystko udokumentować. Muszą to udokumentować.

Globalistyczny, dynamiczny duet wreszcie się połączył. Ale nie należy oceniać znaczenia tego posunięcia po skromnej wielkości finansowej tej fuzji

Źródło

https://newspunch.com/evil-eviler-bill-gates-and-george-soros-quietly-join-forces-to-control-covid-19-industry/

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale