50 obserwujących
881 notek
448k odsłon
  184   1

Z perspektywy: globalny terror covidowy

Na macronowską modłę, australijski poseł postuluje, że to, co nieszczepione osoby mogą robić w społeczności „będzie musiało być kontrolowane i ograniczane” przez władze.

Jak donosi Newspunch (https://newspunch.com/unvaccinated-people-need-to-be-controlled-restricted-says-australian-mp/), Frank Pangallo domaga się, aby rząd australijski, który zasygnalizował, że nie będzie wprowadzał obowiązkowego paszportu szczepionkowego, uczynił go obowiązkowym w przypadku dostępu do „obiektów hotelowych, miejsc publicznych, miejsc pracy i podróży”, donosi Reclaim the Net .

„Podczas gdy ludzie nadal mogą mieć wybór, czy chcą się zaszczepić, czy nie, to, co mogą zrobić w społeczności, będzie musiało być kontrolowane i ograniczone” – powiedział.

Według Summit News : Pangallo twierdzi, że „vaxports” (paszporty szczepienne) będą miały kluczowe znaczenie dla uniknięcia „katastrofy zdrowotnej i gospodarczej”.

„Podczas gdy ludzie mogą nadal mieć wybór, czy chcą się zaszczepić, czy nie, to, co mogą zrobić w społeczności, będzie musiało być kontrolowane i ograniczone” – powiedział poseł.

Innymi słowy, ci, którzy odmawiają przyjęcia szczepionki, powinni stać się obywatelami drugiej kategorii, być dyskryminowani i pozostawać de facto w zamknięciu na czas nieokreślony.

Powołując się na groźbę nowych mutacji mitycznego wirusa, Pangallo stwierdził: „Rozumiem, że ludzie pomyślą, że jest to dość drastyczny i drakoński krok, ale ta pandemia nadal ewoluuje w sposób nieprzewidywalny.

Mimo że do tej pory zaszczepiono tylko 13% populacji Australii, Pangallo powiedział, że „szczepionka” była koniecznością, aby „zapobiegać zablokowaniu całego kraju”.

Australia prowadzi drastycznie głupią politykę „zero COVID”, która doprowadziła do zamknięcia całych miast i miasteczek po odkryciu tylko pojedynczych przypadków infekcji, oczywiście przy założeniu, że takowy wirus i takowe infekcje w ogóle istnieją.

Jak zwykle, postulowane metody „walki z pandemią”, są powielane w identyczny sposób od państwa do państwa. Również taktyka ich publicznego anonsowania jest wszędzie identyczna.

Najpierw „władze” ogłaszają, że nie mają zamiaru wprowadzać takich czy innych restrykcji. Po co to ogłaszają publiczne zamiast po prostu przemilczeć swą decyzję o NIE zmienianiu NICZEGO?! Potem głos zabiera „zafrasowany oficjel”, który domaga się zastosowania tych ograniczeń, oczywiście z powodu katastrofalnych konsekwencji ich niewprowadzania. Rozgorzewa „medialna polemika”, w wyniku której następuje kolejne dokręcenie śruby.

Farsa ta dokonuje się na tle rzekomej „pandemii”, której śmiertelność zgodnie z oficjalnymi danymi (WHO, CDC, DHS, etc.) waha się w granicach sezonowej grypy około 0,02% w odniesieniu do osób powyżej 82 roku życia!

Na którą to (nów według oficjalnych danych) zmarło na świecie 3 miliony, podczas gdy z głodu zmarło w tym czasie 9 milionów osób, które łatwo można by uratować dostarczając odrobiny żywności, której produkcję, z decyzji poszczególnych władz państwowych, ogranicza się lub eliminuje całkowicie!

Tylko człowiek całkowicie głupi, ślepy i głuchy nie odkryje w powyższym scenariuszu PRAKTYKI SPISKOWEJ ZMIERZAJĄCEJ DO WYNISZCZENIA RODZAJU LUDZKIEGO!

I tylko powyżej opisani osobnicy nie zjednoczą się w celu obalenia tyranii globalistycznej w poszczególnych państwach świata, fizycznej likwidacji milionów zbrodniarzy różnego szczebla, w niej uczestniczących i uratowania Ludzkości i Świata od zagłady!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale