50 obserwujących
881 notek
448k odsłon
  98   1

Greta Thunberg prorokiem według anglikańskiego arcybiskupa

Były arcybiskup Canterbury, Sir Rowan Williams, porównał szwedzką eko aktywistkę ds. Gretę Thunberg do biblijnych proroków.

Podczas dyskusji na temat proroczego życia na ekumenicznym festiwalu Korsvei w Seljord w Norwegii Williams mówił o Thunberg w sposób, który nie wyglądałby nie na miejscu, gdy opisywał Jezusa Chrystusa.

„Bóg wzbudził proroka w Grecie Thunberg w sposób, którego nikt nie mógł przewidzieć. Głosiła rzeczy, których nikt inny nie mógł powiedzieć. Dzięki Bogu za nią!”, powiedział.

Williams porównał Thunberg do proroka Jeremiasza, twierdząc, że przybyła jako siła, by przemawiać do narodów i stanowi „bardzo dobry przykład proroczego głosu”.

Inny uczestnik wydarzenia, Simon Korsmoe, powiedział, że porównanie było trafne, ponieważ „Jeremiasz nie został zaakceptowany, bowiem wyraźnie przemawiał od Pana przeciwko mocom doczesnym. Ziemska moc i duchowa czystość często są ze sobą w konflikcie”.

Pogląd, że Thunberg przemawia „przeciwko władzom, które są”, jest całkowicie absurdalny, biorąc pod uwagę, że jej retoryka dowodzenia i kontroli jest wspierana i wzmacniana przez każdy większy rząd, korporację, media głównego nurtu i instytucję kulturalną na Zachodzie.

Nie jest to bynajmniej pierwszy raz, kiedy Thunberg była traktowana jak bogini.

W 2019 r. Kościół Szwecji uderzył w dzwony w mieście Malmö, aby wesprzeć Gretę Thunberg i jej strajk klimatyczny.

W ubiegłym roku ta sama instytucja okrzyknęła aktywistę „Następcą Jezusa”.

W rzeczywistości Thunberg jest tylko pustym rzecznikiem swoich zdegenerowanych rodziców i globalistycznych sił stojących za nią.

Szczególnie uwidoczniło się to podczas zeszłorocznej konferencji prasowej, kiedy nie była w stanie odpowiedzieć na proste pytanie bez przeczytania wyreżyserowanego scenariusza.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale