50 obserwujących
882 notki
448k odsłon
  780   2

Ekspert Pfizera potwierdza: szczepionka to zastrzyk śmierci

W tym video: https://www.bitchute.com/video/aLlcbtmt1VHm/ , ekspert branży i była pracownica Pfizera, Karen Kingston, omawia szczegóły składu i działania tzw. „covodowych szczepionek”.

Kingston charakteryzuje omawiane zastrzyki wszystkich producentów, jako „broń biologiczną”. W badaniach nad myszami, 80% zdychało w ciągu doby, a pozostałe w okresie kilku dni.

Wszystkie marki zawierają tlenek grafenu, który jest oficjalnie klasyfikowany jako trucizna. Dlatego też w urzędowo podawanym składzie nie figuruje.

Tlenek grafenu spełnia dwie funkcje:

*chroni mRNA, który jest bardzo niestabilny, do momentu dostarczenia go do komórek delikwenta,

*dzięki magnetycznym właściwościom i doskonałemu przewodnictwu elektrycznemu może być użyty do stworzenia powierzchni kontaktowej pomiędzy ludzkim mózgiem i komputerem, a więc umożliwić produkcję „cyborgów” na potrzeby „elit”.

Pozostawienie ludzi przy życiu nie jest planowane, ale Kingston uważa, że do pełnego wymordowania całej Ludzkości potrzeba będzie więcej niż trzech doz.

Obecna „kampania szczepień”, jest w jej mniemaniu „studium doboru dozy”. „Elity” chcą poznać jak wielkie dawki są niezbędne do zabicia człowieka. Dopiero po rozeznaniu tego rozpocznie się zorganizowana kampania iniekcji nakierowana na ostateczną likwidację populacji i „przerobienie” garstki najbardziej kwalifikowanych egzemplarzy na cyborgi.

W cytowanym wywiadzie Kingston ustosunkowuje się także do powszechnego wśród społeczeństwa syndromu odrzucenia PRAWDY O NAJSTRASZLIWSZEJ W DZIEJACH LUDZKOŚCI ZBRODNI. Porównuje to do zachowania kochającej małżonki, która nigdy nie zaakceptuje informacji rodziny i przyjaciół o zdradach męża.

No cóż, Ludzkość czuje się tak komfortowo w objęciach globalistów, że za nic nie zaakceptuje PRAWDY. Co najwyżej znienawidzi tych, którzy jej tą PRAWDĘ natrętniej podsuwają!

Natomiast pozostały Jej do rzezi czas, w najlepszym wypadku, wykorzystuje na nieistotne dyskusyjki na tematy polityczne, gospodarcze, czy kulturowe, usiłując tym zamaskować swą bezczynność. Jak widać, nawet w drodze do rzeźni dobre samopoczucie nie powinno nas opuszczać.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale