50 obserwujących
885 notek
449k odsłon
  219   3

Zielony paszport; protest włoskich parlamentarzystów

We włoskim parlamencie
We włoskim parlamencie

Chaos wybuchł we włoskim parlamencie w związku z planami wprowadzenia krajowych paszportów szczepionkowych, a posłowie trzymali znaki protestu z napisem „precz z zieloną przepustką”.

Klip wideo pokazuje jednego posła ściganego przez funkcjonariuszy bezpieczeństwa, gdy próbuje utrzymać transparent w górze przed ucieczką z sali obrad.

Podąża za nim wielu innych posłów posiadających ten sam transparent, którzy również usiłują uniknąć konfrontacji ze służbą porządkową.

Jak widać w tej wspaniałej zachodniej demokracji, nawet posłom nie wolno wyrażać swych opinii, a o ustanawianiu praw według swego widzimisię nie warto nawet wspominać.

Włoski rząd wprowadził jedną z najbardziej drakońskich wersji paszportu szczepionkowego w Europie.

Od przyszłego miesiąca każdy, kto chce wejść do kin, teatrów, na wystawy, do muzeów, na imprezy sportowe, imprezy prywatne, festiwale, targi, na baseny i siłownie, będzie musiał udokumentować się dowodom szczepienia lub negatywnym testem COVID.

„Karnet będzie obowiązkowy także wszystkich, którzy zechcą wejść do restauracji, barów i cukierni” – informuje SchengenVisaInfo.

Turyści wjeżdżający do kraju będą również zobowiązani do akceptacji zielonej przepustki.

Premier Włoch Mario Draghi uzasadnił wprowadzenie przepisów powołując się na rozpowszechnienie wariantu delta.

„Wariant Delta jest groźny. Rozprzestrzenia się znacznie szybciej niż inne warianty. Zapraszam wszystkich Włochów do zaszczepienia się i to od razu. Bez szczepień musielibyśmy wszystko ponownie zamknąć” – powiedział Draghi.

Jak wiadomo, w zeszłym tygodniu, Włosi głośno protestowali przeciwko temu środkowi, a demonstranci w Turynie skandowali nawet podczas jednego wiecu „precz z dyktaturą”.

Należy obawiać się, że te środki są dalece niewystarczające w walce z reżimem i jego globalistycznymi sponsorami.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale