53 obserwujących
962 notki
504k odsłony
  583   2

Śmierć 22 latka ilustracją perfidii covidowych zbrodniarzy

Przypadki śmierci po zastrzyku covidowym nie stanowią już żadnej sensacji, są na porządku dziennym, co prawda energicznie zakłamywane i maskowane przez globalną maszynę propagandową, zwaną dla niepoznaki „mediami głównego nurtu”.

Opisany poniżej przypadek ilustruje wymownie metody stosowane przez zbrodniarzy covodowych (naszych „władców”) w celu zmuszenia populacji do poddania się śmiertelnemu zastrzykowi.

 Maxime Beltra otrzymał pierwszą dawkę eksperymentalnego preparatu mRNA firmy Pfizer w poniedziałek 26 lipca około godziny 14.00 czasu lokalnego, zgodnie z video nagranym przez jego ojca, Frédérica Beltrę.

La Chaîne Info (LCI) poinformowało, że Maxime po otrzymaniu zastrzyku poszedł z przyjaciółmi do restauracji. Siostra Maxime'a zadzwoniła do Frédérica o 22.00 i powiedziała mu, że Maxime cierpi na „gwałtowną” reakcję alergiczną. Sanitariusze próbowali uratować Maxime'a, ale bezskutecznie. Zmarł o 11 wieczorem, dziewięć godzin po zastrzyku Pfizera.

Oto część tego, co mówi Frédéric:

„Maxime po prostu chciał żyć. Był moim jedynym synem i zmarł, zabity przez pseudo szczepionkę, która nigdy nie została zweryfikowana ani właściwie przetestowana, zaledwie dziewięć godzin po zastrzyku, pod przerażonym spojrzeniem opiekunów, którzy nie mają nic, co mogłoby powstrzymać konsekwencje gwałtownego wstrząsu anafilaktycznego, który go zabił. Musiał się zaszczepić, aby móc wyjechać na wakacje do Grecji ze swoim przyjacielem.

Wprowadzanie na rynek szczepionek, które nie są certyfikowane, które nie zostały zweryfikowane, zabijają 22-letnich młodych ludzi w świetnej formie jest przestępstwem ze strony naszych elit. W przypadku wirusa, który zabija mniej niż 1% populacji, jesteśmy w trakcie szczepienia całej ludzkości metodami, które nigdy nie zostały dokładnie zbadane i których skutków ubocznych nie znamy.”

https://thecovidblog.com/2021/08/03/maxime-beltra-22-year-old-french-man-dead-nine-hours-after-first-experimental-pfizer-mrna-injection/

Tak więc 22 latek zmarł, bo „chciał wybrać się na wakacje do Grecji”. Ktoś inny tylko dlatego, że pragnął pójść do restauracji, kina, czy klubu.

Niekonstytucyjne restrykcje osiągają taki poziom absurdu, że nie poważyli by się na nie nawet tacy zbrodniarze jak Stalin, czy Hitler. Perfidią poczynań władców jest to, że zabraniając ludziom wykonania najbardziej nawet trywialnych czynności, mamią ich przy okazji wizją „normalności” , której bramy otworzą się po zastrzyku.

Kto wie, być może jutro wydadzą dekret, że „niezaszczepieni” nie maja prawa oddychać, bo stanowi to zagrożenie infekcyjne!

Stwierdzenie, że globaliści od Rotszyldów i Rockefellerów, poprzez tabuny „przywódców”, urzędników wszelkiego stopnia, propagandzistów medialnych, katów przebranych w kitle lekarskie, bandytów ustrojonych w uniformy policyjne, czeka stryczek, to za mało! Czeka ich piekło!

Pomimo gorączkowych wysiłków szatanowi nie uda się osiągnąć swego celu zniszczenia Ludzkości. Jest to niewykonalne, ale ile nieszczęść jeszcze ściągną na nas ci zbrodniarze, wie jedynie Bóg!

W tym kontekście nasuwa się refleksja z naszego podwórka III RP, że „prezes rady ministrów” i tabuny jego funkcjonariuszy, wykazują się dużą odwagą zostawiając odciski swych szponów na tym dziele, jak choćby „loterii w zaświaty”, gdzie za szprycę można wygrać samochód, lub milion srebrników.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Zobacz galerię zdjęć:

Covid na każdą okazję
Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale