53 obserwujących
964 notki
512k odsłon
  423   2

Kolejny sezon covidowy ante portas

Chociaż w publikacji stwierdzono, że „liczba nowych przypadków COVID-19 wzrosła do najwyższego poziomu od końca maja”, artykuł nie zawiera niezbędnego kontekstu.

Zgłoszone w Rumunii przypadki COVID osiągnęły najwyższy poziom prawie 60,000 w listopadzie 2020, zanim udostępniono szczepionkę.

Przez całe lato 25-procentowy wskaźnik szczepień w Rumunii nie doprowadził do gwałtownego wzrostu infekcji. „Urzędnicy twierdzą, że Rumunia otrzymała ponad 16 milionów dawek kilku zachodnich szczepionek, ale wykorzystano mniej niż 55 procent, ponieważ liczba podawanych codziennie szczepionek spadła do około 20,000 ze100,000 w zeszłym miesiącu”, Irish Times.

W publikacji przyznano że „spowolnienie wskaźnika zakażeń osłabiło bodźce do szczepień niektórych osób w Rumunii: w czwartek zgłoszono tylko 31 nowych przypadków Covid-19 i pięć zgonów, co zwiększa krajową liczbę 1.08 miliona infekcji i 33,786 zgonów”.

Na przykład w tygodniu od 5 lipca odnotowano niski poziom 285 potwierdzonych przypadków. Podczas gdy w ciągu ostatnich kilku tygodni sierpnia zaobserwowano wzrost do prawie 4,000 przypadków w ciągu jednego tygodnia, to nadal jest znacznie niższy niż wskaźniki przed szczepieniem i w pierwszych miesiącach 2021 r.

Według: https://www.zerohedge.com/covid-19/denmark-scrap-all-covid-19-restrictions

Również Dania przestanie od 10 września klasyfikować Covid-19 jako „choroba będąca krytycznym zagrożeniem dla społeczeństwa”, co oznacza, że wszystkie pozostałe specjalne ograniczenia pandemiczne wygasną, podał The Local. W komunikacie prasowym wydanym w piątek rano minister zdrowia tego kraju Magnus Heunicke powiedział, że wysoki poziom szczepień w Danii, szczególnie wśród osób narażonych, radykalnie zmienił ryzyko stwarzane przez wirusa.

„Epidemia jest pod kontrolą, mamy rekordowo wysoki wskaźnik szczepień” – powiedział w oświadczeniu. „W rezultacie 10 września możemy porzucić niektóre ze specjalnych zasad, które musieliśmy wprowadzić w walce z Covid-19”.

10 września mija termin wygaśnięcia dekretu klasyfikującego Covid-19 jako „choroba krytyczną dla społeczeństwa”, który został uchwalony przez Komisję Epidemiczną duńskiego parlamentu 10 marca zeszłego roku.

O ile manewry sanitarno-polityczne Danii mogą budzić podejrzenia, o tyle postawa rządzących w Rumunii i Bułgarii wydaje się być bardziej wiarygodna.

Bez względu jakimi motywami kierują się w tych krajach rządzący, wydają się przynajmniej pojmować, że ich własny los związany jest na stałe z losem obywateli i pomysł ich wymordowania nie najlepiej układa się w tej łamigłówce.

Natomiast przestępcze „elity” III RP są tak dalece skorumpowane i skompromitowane, że jakiekolwiek odstępstwo od wytycznych centralnych ośrodków globalistycznych groziłoby im odsłonięciem ich prawdziwych oblicz i pełną kompromitacja w oczach otumanionego obecnie społeczeństwa.

Tak więc znajdują się pomiędzy przysłowiowym młotem a kowadłem. Wypełnianie poleceń globalistycznej centrali, to śmierć społeczeństwa i w konsekwencji ich własna.

Natomiast nie wypełnianie spowoduje ukazanie przez ich pryncypałów przynajmniej rąbka prawdy o tych elitach, w ramach retorsji za nieposłuszeństwo.

Dla obywateli natomiast najkorzystniejszym wariantem była by natychmiastowa likwidacja owych „elit” i zaczęcie budowy Rzeczpospolitej od podstaw. Niestety brak stosownego zasobu intelektu w społeczeństwie uniemożliwia to krytyczne zadanie.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale