50 obserwujących
898 notek
456k odsłon
  272   2

Mistyfikacja covida; opinia Australijczyka

Robert J. Burrowes

flametree@riseup.net

Dla większości ludzi rok 2020 zostanie zapamiętany jako rok „wirusa”, a rok 2021 zostanie zapamiętany jako rok „szczepionki”.

Większość ludzi prawdopodobnie nigdy się nie dowie, że rok 2021 będzie rokiem, w którym zniszczone zostaną zarówno ludzkość, jak i wolność.

Nie dlatego, że wirus nas zabije, bo wirus nie istnieje. Tylko dwie z niezliczonych manifestacji tego punktu widzenia można znaleźć w artykule „COVID-19: Wirus nie istnieje – jest potwierdzony!” oraz „Oświadczenie w sprawie izolacji wirusów (SOVI)” .

To raczej wstrzykiwany produkt sprzedawany jako „szczepionka” zabije znaczną część populacji ludzkiej – jedno z najprostszych wyjaśnień tego faktu przez trzech wysoko wykwalifikowanych ekspertów (profesor Dolores Cahill, dr Judy Mikovits i dr Sherri Tenpenny) znajduje się tu: „ The Truth about the Covid-19 Vaccine ” oraz „przetworzenia” większość pozostałych w ludzki relikt, określany technicznie jako „transczłowiek” lub, jeśli wolisz, „cyborg”. 

„ Strzeżcie się transhumanistów: jak „ bycie człowiekiem” jest przeprojektowywane przez zamach stanu Covid-19 elity” .

Podczas gdy środki do wstrzykiwania będą miały niszczycielskie konsekwencje dla populacji ludzkiej i będą musiały być usilnie zwalczane, to ukryte i uzupełniające środki wprowadzane przez kryminalną globalną elitę pod przykrywką „Wielkiego Resetu” Światowego Forum Ekonomicznego zapewnią fundamentalną transformację. życia dla tych ludzi i transludzi, którzy pozostali przy życiu.

Jeśli w to wątpisz, mogę tylko zaprosić Cię do przeczytania, co „Wielki Reset” zapowiada dla ludzkości. Jeśli chcesz przeczytać podsumowanie, zobacz:

„Zabicie demokracji raz na zawsze: zamach stanu globalnej elity, który niszczy życie, jakie znamy” .

Zasadniczo, wynikiem netto wielu wdrażanych środków, z których większość jest „ukryta” za odwracaniem uwagi w kierunku nieistniejącego wirusa, będzie znaczne wyludnienie i zniewolenie reszty.

„Jesteśmy ludźmi, jesteśmy wolni” .

Opcje oporu

Istnieje wiele opcji opierania się temu, co się dzieje, ale większość znanych jest skazana na porażkę. Oto pokrótce dlaczego.

Jeśli wierzysz, że masowe protesty zmuszą rządy do odpowiedzi na żądania ruchu, aby zaprzestały realizacji ich haniebnego programu, dobrze byłoby, abyś zastanowił się trochę głębiej nad tym, co się dzieje. Po pierwsze, rządy nie kierują „Wielkim Resetem”; to inicjatywa światowej elity, a rządy to po prostu elitarne marionetki.

Aby to osiągnąć, potrzeba połączenia strategicznie ukierunkowanych działań, które podważają władzę elit w promowaniu i wdrażaniu programu „Wielkiego Resetu”, który ma bardzo wiele elementów. Do osiągnięcia tego celu, protesty są po prostu niewłaściwą taktyką (chyba że są wykorzystywane specjalnie do podnoszenia świadomości na temat strategicznych środków przeciwstawiania się „Wielkiemu Resetowi” i związanym z nim środkom w odniesieniu do czwartej rewolucji przemysłowej, eugeniki i transhumanizmu).

Jeśli wierzysz, że „demokratyczne” procesy nas ocalą, Przyjm do wiadomości ,że od dawna znajdują się one pod kontrolą światowej elity i po prostu zapewniają wygodny mechanizm dystrybucji „politycznych konfliktów” pośród nieświadomego elektoratu.,

 .

A jeśli wierzysz, że działania w ramach systemu prawnego przyniosą nam sprawiedliwość, pamiętaj, że on również został dawno przechwycony przez globalną elitę i jest wykorzystywany do udaremniania niewygodnych dla niej inicjatyw.

W każdym bądź razie nie ma na świecie sądu, który miałby jurysdykcję, do postawienia globalnej elity przed trybunałem.

Wreszcie, jeśli wierzysz, że przemoc, w jakiejkolwiek formie, wydobędzie nas z tego bałaganu, nie bierzesz pod uwagę specyficznej rzeczywistości geopolitycznej naszych czasów: sił zbrojnych pod dowództwem światowej elity, poczynając od wojska narodowego. sił zbrojnych, w tym arsenałów nuklearnych, przydzielonych do Sojuszu NATO; nie wspominając już o siłach policyjnych każdej jurysdykcji.

Tak więc kluczową kwestią strategiczną jest opracowanie odpowiednich sposobów mobilizacji sił wojskowych i policyjnych do wsparcia nas.

Biorąc pod uwagę, że personel wojskowy i policyjny ma znacznie więcej wspólnego ze społecznościami, w których żyje, niż z globalną elitą, historia oferuje wiele przykładów, w których rozważni, pokojowi aktywiści byli w stanie osiągnąć to bardzo skutecznie. Co więcej, chociaż może to być sprzeczne z intuicją, strategiczna walka bez przemocy jest lepsza od przemocy wojskowej, jak wyjaśnia teoria i pokazuje historia:

Strategia obrony bez przemocy: podejście Gandhiego .

Wniosek

W istocie więc, skuteczny opór przeciwko temu elitarnemu puczowi zależy od zmobilizowania wystarczającej liczby „zwykłych” ludzi do podjęcia strategicznie ukierunkowanych działań pokojowych – zasadniczo aktów odmowy współpracy w celu udaremnienia kluczowych inicjatyw elit – które przeniosą władzę z globalnej elity na nas. Żadna inna opcja nie jest naprawdę realistyczna ani nie ma potencjału, by być tak skuteczną.

To, co zdecydujesz się zrobić, w taki czy inny sposób, pomoże ukształtować los ludzkości.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale