53 obserwujących
964 notki
510k odsłon
  4147   4

Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”

Tlenek grafenu to jeden z najbardziej toksycznych składników „szczepionek" covidowych.

Ten artykuł: (https://ambassadorlove.wordpress.com/2021/08/24/graphene-oxide-detox-protocols-for-the-vaxxed-and-unvaxxed/ ) prezentuje wszystkie znane bezpieczne i skuteczne metody detoksykacji, które osoby zatrute toksycznym tlenkiem grafenu w wyniku tzw. „szczepień” mogą wykorzystać do oczyszczenia organizmu

Opisane poniżej metody detoksykacji NIE są oczywiście gwarantowane i zaleca się skonsultowanie się z lekarzem, jednak poniższe metody NIE są szkodliwe, ponieważ większość z nich to naturalne sposoby spożywania różnych rodzajów żywności, które mogą, ale nie muszą okazać się efektywnymi.

DR. PROTOKÓŁ ZELENKI

Dr Vladimir (Zev) Zelenko jest certyfikowanym lekarzem rodzinnym. Jako pierwszy w Ameryce (marzec 2020 r.) wynalazł skuteczne leczenie Covid-19, czyli „szczepionki”, która de facto jest tym środkiem, który powoduje chorobę klasyfikowana następnie jako „infekcja covidowa”.

Nominowany do Nagrody Nobla dr Zelenko został ocenzurowany i usunięty z wielkiej technologii za udostępnienie formuły ratującej życie i potwierdzenie, że Covid-19 jest „bronią biologiczną masowego ludobójstwa”.

Protokół dr Zelenki zawiera iwermektynę, hydroksychlorochinę (HCQ), cynk, witaminę D3 i kwercetynę. Zobacz Protokół dr Zelenki tutaj: (https://metanutrients.com/2021/08/06/dr-zelenkos-protocol/) Przeczytaj więcej o Protokole dr Zelenki i obejrzyj jego ostatni bardzo

Studia naukowe:

Ponad 100 badań dowodzących, że witamina D3 jest niezbędna w leczeniu Covid-19, można obejrzeć tutaj.

Zespół badawczy ze Słowacji skonstatował pod mikroskopem, że Iwermektyna zatrzymuje krystaliczny wzrost hydrożeli tlenku grafenu w ciele.

WITAMINA C

To badanie pokazuje, że kwas askorbinowy (witamina C) jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu toksyczności tlenku grafenu w organizmie. Wreszcie dożylna witamina C może być z powodzeniem stosowana w leczeniu pacjentów z Covid-19 (czytaj efektu „szczepionki”).

Ważna uwaga:

Jeśli przyjmujesz więcej niż 10 000 międzynarodowych jednostek witaminy D3 dziennie, musisz przestać spożywać wszystkie suplementy mleczne i witaminę C, aby uniknąć skrzepów wapnia.

N-ACETYLOKLSTEINA (NAC)

Badania La Quinta Columna prowadzone przez Ricardo Delgado z powodzeniem przetestowały niedrogi sposób usuwania magnetycznych nanocząstek tlenku grafenu z ludzkiego ciała przy użyciu N-acetylocysteiny (NAC) i cynku.

„Te dwa przeciwutleniacze są niezbędne do degradacji tlenku grafenu” – mówi Delgardo. NAC powoduje, że organizm wydziela glutation endogennie, a glutation może zredukować toksyczność tlenku grafenu do zera. W tym artykule i filmie zobaczysz, jak Delgado opisuje, co należy robić( https://www.orwell.city/2021/07/antioxidants.html) .

Badanie opublikowane w PubMed ujawnia, że biokompatybilny NAC redukuje tlenek grafenu tutaj.

La Quinta Columna zaleca przyjmowanie NAC 600-750 mg z samego rana na pusty żołądek. Weź również 2x tabletki cynku po 25 mg każda.

Wtórne: astaksantyna 5mg, kwerektyna, ostropest plamisty, witamina D3.

METODA DR. RIMA

Dr Rima Laibow zaleca przyjmowanie 900 mg NAC dziennie. Niektórzy ludzie biorą nawet 1400 mg. Ponieważ NAC jest aminokwasem, można go bezpiecznie spożywać w niefarmaceutycznej, naturalnej postaci. Jeśli używasz syntetycznego farmaceutycznego NAC, skonsultuj się z lekarzem w sprawie dawkowania.

CZĄSTECZKI SYGNALIZACYJNE ASEA REDOX

Wykazano, że toksyczność tlenku grafenu powoduje wewnątrzkomórkowy stres oksydacyjny, prowadzący do cytotoksyczności i zahamowania proliferacji komórek. Glutation jest jednym z głównych przeciwutleniaczy organizmu, który eliminuje wolne rodniki i trucizny z organizmu. Glutation to komórkowa cząsteczka sygnalizacyjna stworzona przez nasze komórki i używana przez nasze ciała z prędkością światła. Glutation jest niezbędny w regulacji poziomu stresu oksydacyjnego w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania komórek.

Cząsteczki sygnalizacyjne ASEA Redox nazywane są „Wodą Życia”, ponieważ reaktywują szlaki sygnałowe genów, które są wyłączane przez toksyczność tlenku grafenu. ASEA Redox umożliwia twoim komórkom zwiększenie endogennej produkcji glutationu o 500-800%, w ten sposób optymalnie detoksykując nanocząstki tlenku grafenu i białko kolczaste.

Według badań naukowych cząsteczki sygnalizacyjne ASEA Redox zwiększają 4-krotnie zdolność komórek do detoksykacji i po dwóch tygodniach mogą zwiększyć produkcję mitochondriów o 30%. Ten przeciwutleniacz meta ma moc antidotum, a ponieważ jest naturalny dla organizmu, korzyści płynące ze spożywania ASEA będą wzrastać wraz z dalszym stosowaniem. Te przeciwstarzeniowe cząsteczki sygnalizacyjne komórek są również pozytywne dla zębów i dziąseł.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale