50 obserwujących
902 notki
460k odsłon
  152   1

Podziękowania od globalnej oligarchii

Drodzy ludzie,

Mija obecnie prawie dwa lata od zainaugurowania naszej wspaniałej przemiany i chociaż przed nami jeszcze bardzo długa droga, chcieliśmy skorzystać z okazji, aby podziękować za pomoc w umożliwieniu dotychczasowego płynnego przebiegu projektu.

Musimy zacząć od podkreślenia, jak bardzo cieszą nas wykazane rozmiary posłuszeństwa. Biorąc pod uwagę naturę planu, zakładaliśmy możliwość wysokiego poziomu niepokojów społecznych, ale wszystko odbyło się bez problemów.

Jednak nawet bardziej mile zaskoczyła nas wyjątkowa akceptacja ograniczeń, co do których wątpiliśmy, że uda się je wdrożyć ze względu na anty -ludzki i aspołeczny ich charakter.

Kiedy to nakazaliśmy waszym rządom wdrożenie po raz pierwszy w historii masowej kwarantanny milionów zdrowych ludzi oraz noszenie kawałków materiału na twarzach; oraz całej ludzkiej rasie wstrzyknięcie preparatów nowej technologii terapii genowej, która nigdy nie była stosowana w szczepionkach, zaistniała realna możliwość, że po prostu odmówicie akceptacji . Ale dzięki naszym kolegom z zespołów nauk behawioralnych na całym świecie, wszystko poszło niewyobrażalnie gładko.

Oczywiście nie dotyczyło to wszystkich was. Rzeczywiście podjęto kilka błędnych prób odrzucenia naszego ważnego programu i wdrożenie mogłoby stać się problematyczne, gdyby tym awanturnikom dano platformę medialną. Jednakże, biorąc pod uwagę charakter naszej pozycji i statusu, uciszenie najbardziej rażących gwałcicieli nie było dla nas problemem.

Większość z was zachowała się rozumnie, odmawiając słuchania tych „teoretyków spiskowych” i „antyszczepionkowców”, pozytywnie przyjmując wszystkie wiadomości i opinie z naszych oficjalnych i wiarygodnych mediów.

Staraliśmy się być tak otwartymi i szczerymi wobec naszych planów, jak tylko mogliśmy. Niewiele zrobiono w tajemnicy. Od samego początku i na długo zanim ktokolwiek miał choć jedną szprycę w ramieniu, Bill mówił o planie dźgnięcie każdego człowieka na planecie.

Również Klaus wyjaśnił, że była to jednorazowa okazja do zresetowania wszystkiego w sposób, w jaki mieliśmy nadzieję zrobić to od wielu lat.

Uprzejmie podsunął jeszcze kilka wskazówek, kiedy mówił o waszej przyszłości będącej fuzją cyfrowego, fizycznego i biologicznego ja.

Zespół marketingowy Klausa ujawnił nawet to, że nie będziecie posiadać niczego poza szczęściem.

Od początku byliśmy całkowicie otwarci co do naszych planów i nikt z was nie może powiedzieć, że go nie poinformowano.

Jednak patrząc w przyszłość, musimy prosić o cierpliwość. Przejścia takiego formatu i zakresu nie da się wykonać z dnia na dzień.

Oczywiście będziemy wymagać, aby każdy z was przyjął wszystkie zastrzyki wspomagające Covid oferowane w nadchodzących latach i chociaż mamy nadzieję, że skorzystacie z tej ważnej części naszych planów bez potrzeby stosowania przymusu, jesteśmy pewni, że większość z was zgodzi się z tym, że ci, którzy odmawiają lub stawiają opór — anty-Vaxxers — będą mogli winić tylko siebie wtedy, gdy będziemy zmuszeni odmówić im dostępu do wszystkich podstawowych funkcji życiowych, ponieważ stawką jest dobro ludzkości!

Globalna oligarchia

PS Ci, którzy czytając to przesłanie dochodzą do wniosku, że naprawdę próbujemy najbardziej radykalne przeorganizowanie świata, niech zapamiętają: to tylko teoria spiskowa. Tak więc zrelaksujcie się!

TheBlogMire

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale