50 obserwujących
916 notek
475k odsłon
  674   3

Japonia wyłamuje się z covidowego terroru?

Notka redakcyjna: Narracja audycji Hala Turnera opiera się ciągle na założeniu, że „plandemia” covida naprawdę istnieje. Tymczasem została ona wyimaginowana na potrzeby inokulacji Ludzkości trucizną zwaną dla niepoznaki „szczepionką”, której wszystkie efekty przypisuje się mitycznemu covidowi.

Trwający nonsens COVID-19 w Stanach Zjednoczonych istnieje tylko i wyłącznie dlatego, że nasze rządy nie zastosowały odpowiedniego leczenia. Użyli tak zwanych „szczepionek”, kiedy Japonia właśnie udowodniła, w mniej niż JEDEN MIESIĄC, że Iwermektyna może usunąć chorobę.

Szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego zaleciła w środę tymczasowe wstrzymanie stosowania szczepionki Moderna COVID-19 wśród młodych dorosłych, powołując się na obawy dotyczące skutków ubocznych dla serca. Stwierdzono, że przerwa powinna początkowo obowiązywać do 1 grudnia, wyjaśniając, że otrzymała dowody na zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, takich jak zapalenie mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego) i zapalenie osierdzia (zapalenie osierdzia). { link do CBS News (bezpieczne) ]

Finlandia, Dania i Norwegia również zaniechały od szczepionek przeciw COVID.

Finlandia w ostatni czwartek dołączyła do Szwecji, Danii i Norwegii cofając rekomendacje wykorzystania szczepionki Moderny

Fiński Instytut Zdrowia i Opieki Społecznej powiedział w zeszły czwartek, że wstrzyma stosowanie szczepionki Moderna wśród mężczyzn w wieku poniżej 30 lat, po tym samym kroku w ubiegłą środę szwedzkich władz.

Europejska Agencja Leków poinformowała w czwartek, że nowe wstępne dane z krajów skandynawskich potwierdzają ostrzeżenie przyjęte przez agencję w lipcu, że stany zapalne serca zwane zapaleniem mięśnia sercowego i osierdzia mogą wystąpić w bardzo rzadkich przypadkach po szczepieniu szczepionkami Covid-19 produkowanymi przez Moderna i Pfizer-BioNTech .

Zdecydowanym liderem wśród wyłamujących się państw jest Japonia. Japonia WYCOFAŁA szczepionki i zastąpiła je Iwermektyną – i w ciągu jednego miesiąca zlikwidowała COVID w całym kraju!

Należy zrozumieć logikę zdarzeń.

Do września badano zgony z powodu szczepień przeciwko COVID-19.

Mniej więcej w tym czasie fiolki były pod lupą i znaleziono w nich metalowy „magnetyczny” materiał.

Wkrótce potem japoński minister zdrowia ogłosił, że lekarze mogą przepisywać Iwermektynę.

Miesiąc później zachodnia prasa została zszokowana, tym że COVID prawie zniknął z wyspy.


Tak to wygląda w kraju, w którym wciąż panuje prawo. Rząd reaguje na doniesienia o śmierci i skażonych szczepionkach, przechodzi na prawdziwe leczenie, ludzie stają się zdrowsi, a wirus znika.

Porównajmy to teraz z tym, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii. Wszystkie trzy kraje przeżywają fatalną porażkę w zmaganiach z COVID-19, a ta porażka wyraża się oszałamiającą utratą wolności i zniszczeniem gospodarki.

Opinia redakcyjna Hala Turnera

Gdyby wasz rząd naprawdę chciał zlikwidować COVID, gdyby to był jego prawdziwy cel, zrobiłby to, co zrobiła Japonia.

Możesz wykorzystać Japonię jako studium przypadku za każdym razem, gdy ktoś zacznie bełkotać jakieś bzdury o tym, że szczepionka pomaga w zapobieganiu zachorowań innych osób.

Więc jeśli twój rząd nie zrobi tego, co zrobił Japoński, teraz, kiedy JAPONIA POKONAŁA COVID, co mówi to o twoim rządzie?

Mówi, że teoretycy spiskowi mieli rację! Jeśli twój rząd tego nie zrobi, to dlatego, że szczepionka służy czemuś innemu niż dobro publiczne.

 O co może chodzić? Co powiesz na totalitarną kontrolę!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale