52 obserwujących
952 notki
494k odsłony
  332   2

Uchylając rąbka tajemnicy covidowej przyszłości


Tłamszenie wszelkich przejawów prawdy osiągnęło na obecnym etapie pełne apogeum. Prawda ma jednak tą cechę, że nie da się jej całkowicie wyeliminować. Ponieważ jednak jest ona ciągle fałszowana i zakłamywana, można jedynie domniemać obecną sytuacje i dalszy rozwój wypadków.
Niewątpliwą cechą jakościową jest fakt głębszego zaangażowania społeczeństw zachodnich w covidową hucpę. Krótko mówiąc, ci którzy pretendowali do miana nadludzi (choć tylko Niemcy byli tak prawdomówni by to wprost wyartykułować), czyli obywatele Zachodu, okazali się niezdolnymi do wyższych odruchów obronnych i zgodnie z biblijną maksymą: „pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi”, awansowali z pozycji nadludzi do statusu pod-zwierząt, gdyż nawet one zdolne by były do zorganizowania sobie jakiejś obrony w obliczu totalnej anihilacji.
Najbardziej zaawansowana w projekcie masowego ludobójstwa jest Australia. Zakończono tam de facto proces „szczepień” i prowadzi się jedynie rundy „booster shots”, jak również dokańcza się konstrukcji obozów koncentracyjnych, na wypadek jakichś potencjalnych odruchów rozpaczy bezwolnego społeczeństwa. Kontynent jest całkowicie odseparowany od reszty świata. Ostatnio, nawet US Postal Service (amerykańska poczta) zamknęła obsługę kierunku australijskiego.
Podobnie ma się sytuacja w innych „wysoko rozwiniętych” społeczeństwach, jak irlandzkie, austriackie, niemieckie i kanadyjskie. Inaczej jest jedynie w Stanach Zjednoczonych, które rozpadają się w zależności od preferencji lokalnej administracji, na pro-covidowe neo-bolszewickie, jak Kalifornia i wolnościowe, jak Floryda. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidywać, że rozpadną się one na podobieństwo ZSRR.
Rosnącą aktywnością wykazują się społeczne organizacje wytaczające procesy agendom administracji federalnej i /lub lokalnej, budujące niezależne struktury, jak America’s Frontline Doctors (https://americasfrontlinedoctors.org/) budujący niezależny system opieki zdrowotnej dla obywateli, itd.
Wiele niezależnych organizacji specjalizuje się też w dochodzeniu do źródeł prawdziwej informacji. Do takich należy, miedzy innymi, Michael Jaco ( https://www.bitchute.com/video/Q50TqV0dLQV3/), który dotarł do autentycznych danych zgonów czynnych pilotów komercyjnych linii lotniczych USA. Znalazł on je w branżowym periodyku lotników, gdzie zamieszczono pożegnania ze zmarłymi, czynnymi w profesji pilotami. Po przeliczeniu danych, okazało się, że w 2019 roku, zmarł tylko jeden czynny pilot , w 2020 , było ich już sześciu (6), a od połowy 2021 roku, gdy wprowadzono obowiązek „szczepień” w tym sektorze gospodarczym, liczba ta wzrosła do czterdziestu (40) na MIESIĄC (lipiec, sierpień i wrzesień). Danych z ostatniego kwartału 2021 roku jeszcze nie ma.
Ten niezafałszowany trend i jego dynamika upoważnia do przypuszczenia, że we wszystkich „wysoko -wyszczepionych” społeczeństwach, eksplozja chorób i śmierci poszczepiennych, doprowadzi w przeciągu maksimum kilku lat, do całkowitego załamania się logistycznych struktur tych państw. Przy czym trudno będzie oskarżać „niezaszczepionych” o szerzenie tej zarazy, gdy państwa takie jak Irlandia, Portugalia, Szkocja, czy Gibraltar są, według oficjalnych danych, w 100% wyszczepione.
Ten smutny, ale wysoce prawdopodobny, scenariusz ma też dobre strony. Umożliwi on uświadomienie sobie obywatelom „nisko rozwiniętych państw”, takich jak Rumunia, Bułgaria, Białoruś, a być może i Polska, autentycznego znaczenia pseudo pandemii i charakteru zastrzyków, które z naukową definicją „szczepionki” nie mają nic wspólnego.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale