52 obserwujących
952 notki
494k odsłony
  285   4

Norymberga 2 posuwa się naprzód

Bez rozgłosu medialnego, proces mecenasa Fuellmicha posuwa się do przodu. W niedawnym wywiadzie (https://www.henrymakow.com/2022/01/different-strokes-for-different-folks.html?_ga=2.170287776.1006389435.1638658226-346964864.1627224119) Fuellmich prezentuje nowe istotne osiągnięcia.

Twierdzi on, że na podstawie zebranych dowodów jest w stanie wykazać premedytację w skoordynowanych działaniach koncernów farmaceutycznych.

Na początku mitycznej pandemii, koncerny zawierały umowy z rządami poszczególnych państw zabezpieczające je przed ewentualnymi roszczeniami ofiar „szczepionek”.

Według mecenasa, wszystkie liczące się koncerny farmaceutyczne, w skoordynowany sposób prowadzą na Ludzkości „badania kliniczne”, zmierzające do ustalenia optymalnych składów i doz gwarantujących śmierć lub ciężką chorobę osoby wyszprycowanej.

Z prawnego punktu widzenia jest to kluczowy element procesu. W momencie gdy udowodni PREMEDYTACJĘ i KONSPIRACJĘ koncernów zmierzających do masowego ludobójstwa, proces przekroczy ramy historycznej Norymbergii, od której wziął nazwę. Fakt premedytacji powoduje bowiem nieważność wszystkich umów indemnizacyjnych, w wyniku czego otworzą się tamy procesów odszkodowawczych, a jak szacuje mecenas, ich łączna suma w samych tylko Stanach Zjednoczonych doprowadzi do bankructwa całą „wielką farmę”.

Jest to niewątpliwie pozytywny aspekt, ale osobiście wolałbym wprzódy oglądać na szubienicy szefów koncernów, oficjeli państwowych i ich pryncypałów w postaci oligarchii finansowej, która jest spirytus movens całej tej potwornej zbrodni.


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale